Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Neked rossz a házasságod? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked rossz a házasságod? Ha igen, miért? Kikommunikálod a külvilág felé, barátok, közeli rokon . Vagy titkolod?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kivel kommunikálnom, szüleim már nem élnek amúgy sem érdekelné őket, mivel az ő életük is kész csőd volt.

Mást meg minek terheljek ilyesmivel, mindenki csak saját maga tudja ezt elintézni.

2019. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Jó a házasságunk és nem titkoljuk. 😊 Ha rossz lenne, akkor a megoldást keresnénk mindketten, hiszen szeretjük egymást.
2019. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Háza ugyan nem voltam, de cirka 10 évig együtt élte egy nővel. Csúnyán átvágott,tojt a házimunkára, főzésre(szerintem meg se kóstolta közben, hogy kell-e még bele valami), szülés után szex is jó ha 2 havonta, így elváltak útjaink. Próbáltam beszélni vele, de csak némán hallgatott. Beszéltem az anyjával, de neki se nagyon volt tartós hatása rá. 1-2 hét után ugyanaz volt mint előtte, lustaság, és facebookozás egész nap.
2019. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerencsére jó a házasságom, és nagyon büszke vagyok arra hogy ez az ember a férjem és ez látszik is rajtam. :)

Viszont voltak régebben rossz kapcsolataim és azt bizony titkoltam, mert úgy éreztem, nem lenne fair a másik féllel szemben ha panaszkodnék róla másoknak. Ennek az lett az eredménye, hogy amikor szakítottunk akkor sokan csak néztek nagy szemekkel, hogy "dehát olyan jók voltatok együtt" és akkor már hiába keztem el magyarázni a korábban eltitkolt problémákat, nem hitték el/úgy érezték eltúlzom.

Igazából nem tudom, mi a jó megoldás.

2019. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen rossz. Sajnos nem tudom senkivel megbeszélni.
2019. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok házas, de együtt élünk másfél éve. Egyre jobban szenvedünk mindketten. Volt már megcsalás, erőszak, mindennapos cirkusz, mostanra gyakorlatilag nem beszélünk.

Úgy szerettük egymást, el se tudom hinni, hogy most ez van.

2020. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Barnabas333 ***** válasza:
Miért ha valakinek rossz megjavítja itt valaki? Vagy csak statisztikát gyüjtesz...A házasságok és együttélések 90%a rossz egy idő után...
2020. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy engem szerethet valaki. Ezt a feleségem is bizonyítja már 20 éve. Sok nő irigykedik rá, de neki minden természetes, hogy is lenne máshogy ez számára. Visszafelé semmit sem kapok, sem figyelmet, sem törődést, se szexet, semmit. Azt érzem, csak egy inas, szolga vagyok neki. Ő frigid, ő önző, és így semmit sem ért. A vicc az egészben az, hogy már az anyósom sem érti miért ment férjhez a lánya, már-már ő biztat arra, hogy lépjek félre.
2020. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!