Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszik rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy órája bőgők. Lementük pár órára az anyóshoz szilveszterezni. Férjem nem ivott mert vezet. Engem meg totál leitatott az anyós. Kb 10 évente 1x iszom ezért egy kicsi is megártott. Férjemnek mindig az volt a baja hogy miért nem iszom soha. Na most ittam,erre most meg annyira haragszik hogy már el is aludt. Én meg már jobban vagyok. De haragszik rám,összevesztünk mert ő azt állítja,hogy én leitattam a sógorom gyerekeit. Akik 13-15 évesek és én nem emlékszem,hogy velük ittam volna. Sógórék nem voltak ott csak a gyerekek. És állítólag én ribisen viselkedtem. De nem emlékszem ilyenre. Sógórnőm fia is átjött aki 17 éves,szerintem én hozzá sem szóltam. De amúgy sem fordult meg soha az a fejemben,hogy a férjem a rokonokra is féltékeny lehet. Szóval órák óta bőgök,mert ő azt állitja,hogy én leitattam a gyerekeket és ribisen viselkedtem. De esküszöm,hogy mindenre emlékszem. És én semmi rosszat nem csináltam szerintem. Most látott piásan először a férjem. Félek,hogy holnap is konfliktus lesz ebbol. Szerintetek?

2017. dec. 31. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, hogyan viselkedsz, így azt sem tudom mondani, jogos-e a felháborodása. De holnap beszéljétek meg, addigra biztosan megenyhül a férjed. Ne sírjál, túl lesz rajta!
2017. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Állítólag én boros üveggel a kezemben mászkáltam az udvaron és beleittak a gyerekek. De én nem emlékszem. Nem is ittam bort. Meg amúgy is olyan részeg volt mindenki a férjemen kívűl,hogy ugysem emlékszik senki semmire,szóval nem értem miért kell a fesztivált csinálni. De most minden vagyok kb csak ember nem és esküszöm nem rémlik hogy ilyet csináltam volna. Mindenre emlékszem. De akkor a férjem miért hazudik?
2017. dec. 31. 21:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt lehet leitatni, aki hagyja.
2017. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért elázva néha kiesnek dolgok.
2017. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De direkt azért is nem ittam elötte soha az elmúlt 8 évben mert nem tudtam hogyan viselkedek ha iszok meg tudtam,hogy ő mindenen kiakad. Eddig az volt a baj,hogy nem ittam most meg az,hogy ittam. Annyira megbántam,hogy ittam egy kortyot is. Soha többet nem fogok mert úgy látszik ezzel csak rosszat tettem.
2017. dec. 31. 21:30
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy volt,hogy 1 kicsi vodkát ittam aztán annyira elkezdtem szédülni,hogy utána már mindegy volt de akkor direkt szóltam többször,hogy jöjjünk haza. :((((
2017. dec. 31. 21:31
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg alapba nem gondoltam,hogy tizen akárhány évesekre féltékeny lesz a férjem,azért mert velük beszélgetek,mivel a férjem rokonai. És én vagyok hülyének beállitva itthon. Azt hittem,az jó pont ha az ember jóba van a párja rokonságával.
2017. dec. 31. 21:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld a konfliktust!!!

Nézz a szemébe és mond,hogy mindenre emlékszel,ne nézzen hülyének.

Feszült volt a haver?

Rossz napja volt?

Na és?

Kialusszátok.

Nyugi van,főzz egy teát!:)


F.

2017. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én a szemébe mondtam,hogy mindenre emlékszem és nem csináltam semmi olyat amit cikinek éreznék. De ő csak mondta a magáét majd elaludt inkább. Hiába próbáltam vele beszélni.
2017. dec. 31. 21:38
 10/15 A kérdező kommentje:
És amúgy az anyós volt totál kiütve a legjobban. Erre én vagyok a rossz. Max annyit csinaltam szerintem,hogy többet beszéltem meg táncolgattam egyedül az ajtóba,de hát mindenki azt csinálta. Szóval nem értem. Úgy látszik megint szomorúan egymagamba kellett volna a sarokba ülnöm,miközben mindenki jól érzi magát. :(
2017. dec. 31. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!