Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tavaly volt az esküvőjük, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly volt az esküvőjük, és már nincsenek együtt?

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársam tavaly májusban házasodott. A napokban néztem meg facebookon és már nincsenek együtt. Pedig tavaly nagy hacacáré volt, tihanyban tartották a lagzit, majd 100 fős lakodalmat egy közeli helyen, ahova még partybusz szállította a vendégeket. Miért van az, hogy ilyen hamar zátonyra tud futni egy házasság?

2019. dec. 31. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én amiket ilyen esetben hallottam, ott a pénzen dől ki a liszt. Addig mindenki arra költötte a fizetését amire akarta, onnantól meg nem biztos, hogy egyeznek a terveik. Van, hogy a férj kocsira gyűjtene, miközben az asszony szórja a pénzt olyan dolgokra amik nem létszükségletek és több is van belőle a szekrényben. De persze ez fordítva is igaz lehet, csaj egy példát írtam.
2019. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi a férjemmel együttélés elejétől közös kasszán voltunk, közösen terveztük és beszéltük meg a kiadásainkat, pénzügyeinket. Nem értem hogy lehet így házasodni? Náluk nem tudom mi volt a gond, de meglepett, azt hittem majd együtt élik le az életüket..
2019. dec. 31. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a család miatt csinálják a nagy lagzit, aztán rájönnek, hogy a papír bizony nem oldja meg a problémákat!
2019. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekkori barátnőm 1 év után elvált. A pasi elkezdett vele máshogy viselkedni, uralkodni akart rajta. A barátnőm időben észlelte a problémát, és kilépett. Én sokkal többre becsülöm azokat az embereket, akik vállalják, hogy rosszul döntöttek, és odébbállnak, ha nem működik a dolog, akkor is, ha tudják, hogy az emberek csámcsogni fognak rajta. Pár évvel később újra férjhez ment, 15 éve boldog házasságban él, 2 gyerekkel.


Egyébként meg ne ítélkezz, a te házasságod is bármikor zátonyra futhat.

2019. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Szerintem nem ítélkezett, hanem kérdezett.
2019. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyet ismerek, alig több, mint egy év volt. Ott is bazinagy esküvő, fb tele a képekkel hetekig... Állítólag a nő összejött a főnökével.

Bár, hogy őszinte legyek, eleve egy szar kapcsolat volt, ugyanis a pasi meg 1-2 évvel az esküvő előtt engem próbált folyamatosan befűzni, úgy, hogy már volt neki ez a nő (nekem meg férjem, meg egy idő után gyerekem is, de ez nem zavarta valamiért). Ezek alapján szerintem ilyen "30+ vagyunk, x éve együtt, nem találtunk jobbat, hazasodjunk össze" döntés volt, csak aztán a csaj mégis talált jobbat.

Amúgy ez nekem is mindig döbbenet, 1 év annyira rövid idő, hogy el nem tudom képzelni, mi történhet ennyi idő alatt. Mindig arra jutok, higy valszeg már az esküvőn se volt olyan csodás minden.

2019. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
És ? ehhez senkinek semmi köze... Kiderült, hoyg mégsem apsszolnak, esetleg egyikük megcsalta a másikat, vagy kiderült valamelyikük valódi énje... ezért kell vigyázni h kit veszel felesegul ;)
2019. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Van ilyen. Egy jó félrekúrás néha mindent megér...
2020. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknél màr a kapcsolatban is alapból vannak problémàk. Csak vannak akik azt hiszik, ha összehàzasodnak, megoldódik magàtól. A dolog azonban nem így működik. Egy hàzassàg csak annyi amennyit 2 ember beletesz. Se több se kevesebb. Ezàltal lehet boldog, és szólhat egy életre a szerelemről, a tiszteletről és az egymàs melletti kitartàsról. Ahogy lehet akàr abban a percben is rossz döntés mikor kimondtàk az igent. Nagyon függ attól, milyen minőségű volt addig a pontig a kapcsolat. És semmiféle kívülàlló nem làt bele. Az a hàzassàg ami ilyen pàr év alatt vàlàssal végződik, nem volt àtgondolt, és nem ismerték ki egymàst eléggé . Maga a kapcsolat nem volt minőségi
2020. jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#4! Nem ítélkeztek, kérdeztem.

De te milyen egy rosszindulatú vagy. Neked biztos nagyon rossz lehet :(

2020. jan. 1. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!