Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik régen együtt vannak már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régen együtt vannak már, de még nincsenek eljegyezve, azok el vannak keseredve?

Figyelt kérdés

A párommal 8 és fél éve vagyok együtt, és pár napja megkérdezték tőle, hogy mennyire vagyok elkeseredve, amiért még nem járunk jegyben, nem vagyunk házasok. A kérdező hölgy 4 éve van párkapcsolatban és elégedetlen, amiért még nem jegyezték el.


Meglepett a kérdés, de leginkább azért, mert láttam, hogy másnak ez milyen krízis tud lenni, mert én meg nem érzem nagy problémának.

27 éves vagyok, akár már lehetnék feleség, de nem érzem olyan dolognak ezt az esküvő témát, amit ne lehetne később is megtartani.


A kedvesemmel felmerült már az esküvő gondolata, de nem olyan konkrétan, hogy nha a miénk milyen lesz, hanem csak általánosságban beszélgettünk róla.


2015. jan. 18. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Tul sokat vartatok, es mostanra mar egyikotok se biztos benn hogy a masikkal akarja leelni az eletet.
2015. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, ilyen gondolat fel sem merült bennünk, de nem igazán ez volt a kérdés, azért köszi a választ.
2015. jan. 18. 20:35
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem egyáltalán nincsenek elkeseredve azért mert nem férj és feleség. Van aki két hónap után házasodik és utána két hét után kukába kerül az egész. Van aki meg tíz év után házasodik és egy életre szól. Nem érdemes szerintem el kapkodni ezt a kérdést. Ha jól el vagytok egymással így is akkor nincs itt semmi baj. A kérdező hölgynek meg lehet a viselkedésén kéne változtatni és akkor el lenne jegyezve négy év után. :D
2015. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok elkeseredve :D majd egyszer eljön az ideje, de igazából még nekem sincs kedvem házasodni. 25 vagyok, igaz 5 és fél éve együtt vagyunk.
2015. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Ha jól megvagytok,és nem hiányzik még az esküvő stb. akkor miért is lenne probléma?Mindenkinek úgymond magánügye.Valaki vágyik rá,hogy pár év után el legyen jegyezve,valakinek nem ez a legfontosabb.De ezzel tényleg nincs semmi gond.

Párommal 6 éve vagyunk együtt.Nagyon örülnék neki ha eljegyezne,de nem ez a legfontosabb,hiszen enélkül is jól megvagyunk:)20/L

2015. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
21%
Amíg ti meg vagytok, addig ne más mondja meg nektek, hogy hazasodjatok. Majd ha akartok!!! Gondolj arra, hogy nem is beszéltél senkivel es élj úgy ahogy eddig.
2015. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 DeAnn válasza:
36%
Nincsen semmi baj azzal, ha ennyi idő után nem jártok jegyben. Sokan élnek családként, gyerekekkel úgy, hogy nem esküdtek meg. Az csak egy papír, semmi több. És az, hogy más el van keseredve, az az ő problémája, és egyik párkapcsolat sem egyforma.
2015. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges az eljegyzés, ha nem akarnak rövidesen összeházasodni. A karikagyűrű NEM változtat a kapcsolaton semmit.
2015. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Azok az emberek azt hiszik, hogy az eljegyzés és a házasság az örök szerelem és hűség záloga (sajnos nem az, még jogilag sem).
2015. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Azok, akiknek fontos a házasság, elkeseredhetnek, vagy elbizonytalanodhatnak, ha bizonyos idő után még nem jegyzik el őket. Azért szerintem nemvéletlenül találták ki a házasságkötés szokását sem, mint ahogyan valamennyi szokásnak megvan a maga varézsa, ereje, úgy ennek is. A házasságnak igenis van össztartó ereje. Könnyebb szakítani olyasvalakivel, aki nem a férjed/feleséged, mint elválni.
2015. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!