Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tavaly volt az esküvőjük, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly volt az esküvőjük, és már nincsenek együtt?

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársam tavaly májusban házasodott. A napokban néztem meg facebookon és már nincsenek együtt. Pedig tavaly nagy hacacáré volt, tihanyban tartották a lagzit, majd 100 fős lakodalmat egy közeli helyen, ahova még partybusz szállította a vendégeket. Miért van az, hogy ilyen hamar zátonyra tud futni egy házasság?

2019. dec. 31. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az se igaz, hogy bàrki hàzassàga zàtonyra futhat. Akik tesznek érte, azoké nem... Ennyi. Egy kérdés nem ítélkezés.
2020. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már az esküvő előtt sem volt jó a kapcsolat, és azt hiszik ezek az emberek, hogy az esküvőTŐL, házasságTÓL lesz jó. Vagy pedig annyira akarják a habos-babos lagzit meg a buksisimit, elismerést, hogy tök mindegy, milyen a kapcsolat, szemellenzősen törtetnek, amíg meg nem szerzik, utána meg jön a meglepetés, hogy még szürkébbek és rosszabbak a hétköznapok, és ezzel az unt és utált emberrel kellene most leélni az életüket. Azért vagyok ilyen okos, mert én pont így jártam :) 3 évvel a lagzi után váltunk, de már mikor megkérte a kezem sem szerettük már egymást, csak olyan kis korrekt viszony volt, meg basztattuk egymást folyton. De hát így nem lehet leélni egy életet!
2020. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sokféle oka lehet. Ha ők is az a fajta pár voltak akik vártak az összecuccolással/akármilyen nagyobb közös projekttel/közös pénzügyekkel/szexszel a házasságig, akkor esélyes hogy ott a gond.

Lehet hogy egy eleve szar kapcsolat volt, és azt remélték majd a házasság összehozza őket, aztán nem jött be. Olyat is láttam már hogy nem is volt rossz az alapkapcsolat, csak az egyik valami olyan nagy csodát várt a házasságtól (tudod, hollywoodi-disney mesés örök eufória, tűzijátékkal, zenével és szőke herceggel) hogy amikor szembesült vele hogy igazából semmi nem változott, ugyan az az ember kel fel mellette csak már férj/feleség néven és nem jegyesként, nincsen semmiféle éltek boldogan amíg meg nem haltak hanem megy tovább az élet és ugyanúgy vannak viták és dolgozni kell a kapcsolaton, teljesen csalódott az egész intézményben. Sőt, olyat is hallottam már hogy maga az esküvő szedte szét a párt, pont az ilyen felhajtásos esküvők olyan stresszel járnak és annyi ostoba vitát generálnak (vajszínű vagy pezsgőszínű masni legyen a székszoknyán? Icuka néni meg legyen hívva? Miért nem írtál még a partibuszos cégnek?) hogy biztosan előhozza mindenkinek a legrosszabb tulajdonságait és stresszkezelési mechanizmusait amitől nem férnek össze.

2020. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az unokatestvérem (lány) 12 év együttlét, ebből 10 együtt élés után házasodott 2018ban, most pedig már válnak. A srác csak azért vette feleségül, mert gyerekük született, de amúgy amíg unokatesóm terhes volt is folyamatosan félrekurált.

A legtöbb ilyen azért van, mert azt hiszik hogy majd a gyerek és a házasság megoldja a problémákat és nem tudják elfogadni, hogy nem illenek össze

2020. máj. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!