Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodás előtt állunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamikazemagic kérdése:

Házasodás előtt állunk, de bizonytalan vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint 7éve vagyunk együtt és már szóba jött a házasodás, sőt időszerű lenne. Sajnos elég bizonytalannak érzem magam, nem vagyok, úgy igazán sosem voltam szerelmes, de minden jó vele. Összességében kedves, szép, okos, kicsit hisztis, de semmi nagy probléma nincs. Nem tudom mit tegyek, érdemes belemenni egy házasságba így, vagy a szerelem szükséges dolog. 29/F

2020. jan. 2. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Sosem voltál belé szerelmes? Minek vagytok együtt? Én semmi értelmét nem látom két ember életét tönkre tenni de ahogy gondolod.
2020. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha 7 évig működött, talán fog tovább is.
2020. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Na mi van, berezeltél? Leszerelted az ósdi dumáddal magadnak a csajt, most meg, mrt neked épp nincs kedved házasodni, és berezeltél, kidobod, mint egy kopott rézkilincset? Össze fog kötni titeket egy papír.. más lesz a házasság után..nem állsz még rá készen, pedig 27 évesen ideje megkomolyodni.
2020. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Igazából ha pszichésen nem frusztrált téged maga a házasság ténye...ha már 7 éve együtt vagytok így akkor már mindegy.

Akkor fog borulni amikor belezugsz valakibe.

2020. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha 7 év alatt nem jutottál el odáig, hogy feleségül szeretnéd venni és vele leélni az életed, akkor már nem is fogod úgy érezni. Lehet, hogy még működni fog, egészen addig, míg nem jön valaki, akibe valóban szerelmes leszel. Egyszerűen félsz a magánytól, félsz attól, hogy nem jön jobb, de ez elég szar taktika.
2020. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért vagytok még együtt, ha sosem voltál szerelmes belé? Ne húzd szegény párod idejét, megérdemel valakit, aki szereti és nem csak azért van vele, mert kényelmes.
2020. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem hallgass a p.cs.kra. Ez a nagy szerelem duma csak kamu, ne hagyd hogy itt eltérítsenek.


Jó a kommunikció köztetek? Van közös tervetek a jövőre nézve?


Ha mindkét kérdésre igen a válasz, akkor hajrá! Az ilyen kapcsolatokból lesznek a tartós házasságok. Ráadásul kipróbált kapcsolatnak tűnik.


Hasonló cipőben voltam én is. Részemről sem volt szerelem, de 5 év után házasodtunk, aminek már 4 éve. Azóta lett lakás, autó és gyerek is. Idénre tervezzük a következőt és erősebb a kapcsolatunk, mint valaha.

2020. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!