Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rossz ember, aki házassága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember, aki házassága alatt beleszeret egy másik emberbe?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 12:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Viszont:

-rossz ember az, aki hazudik a párjának arról, hogy boldog-e még a kapcsolatában

-rossz ember az, aki nem akarja otthagyni a párját, mert túl kényelmes az élete, miközben már fejben nem elkötelezett mellette

-rossz ember az, aki megcsalja a párját

-rossz ember az, aki hagyja, hogy közel kerüljön valakihez, miközben párja van


Ha ezeket nem csinálod, és mégis beleszeretsz valakibe, akkor ezt dobta a gép, el kell fogadni. Én ilyet mondjuk még nem láttam, de nem ismerem az összes embert a világon.

2020. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem, de akkor vállalja fel...
2020. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Masodik gyerekkel voltam varandos mikor parom kozolte sokat kerulgeti egy pi.. a es ajanlatokat tesz neki, raadasul szorakozik is. Nem volt kozombos szamara a csaj. Sokat voltak osszezarva meloba. Ki voltam mondtam allitsa le. Vegul mar szolt csajnak szalljon le rola csaladja van.hat eleg durvan nem szallt le rola.. utana en kerestem meg messengeren keressen mar mast meet en untam meg.. valasz o csak szorakozik.. hat persze.. es meg neki allt feljebb bunkoskodott meg uzengetett az alitolagos csak vicceltem meg szorakoztam szoveg utan.. ez csak egy eset.. itt a parom szolt mert korrekt volt.. engem akkor megviselt meet terhes voltam es csalodtam benne.. mondanom se kel a pi

. Osszeszedett egy balekot maganak.. azota majmol masokat szep akar lenni stb.. de szanalmas raadasul ugy gyujti bokokat melohelyen h baratnojevel kerdezteti mrg h ki izele meg..ugy h palija van .. es ez egy randa no fejre paromtol is barinovel kerdeztette meg.. mindig lesznek ilyenek akik belemasznak mas kapcsolataba mert vagy penz kell v elismeres v versenyzes v onbizalom v csak elszedi. Pasik is hagyju korrektseg kerdese

2020. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Rossz, mert ahelyett hogy a kapcsolatat probalna megmenteni vagy feldobni, masfele kacsintgat. Grat az ilyeneknek...
2020. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!