Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem apasági tesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem apasági tesztet csináltatott a kicsivel. Nem bízik bennem?

Figyelt kérdés
Teljesen a vakszerencsének köszönhetően jutott tudomásomra, hogy apasági teszten járt a fiunkkal. A teszt persze megerősítette, hogy övé a gyerek. Amikor rákérdeztem, meglepődött, de bevallotta. Azt mondta, hogy vonásaiban idegen jegyeket hordoz, pl. pisze orra van, és az egyikőnknek sincs... Erre mit mondjak? Mióta ez kiderült másképp nézek rá. Nem akarom, hogy ez elrontson bármit is, de csalódtam benne, hogy ilyet feltételez rólam. Jelent ez valamit a jövőre nézve, vagy ne foglalkozzam vele?
2020. jan. 30. 16:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
képzelj el egy babát horgas orral...xd
2020. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

"pisze orra van, és az egyikőnknek sincs."


Idióta.

2020. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4%
De, bízik benned, és jobban szeret, mint valaha.
2020. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
6%
Én a szem táján néznék szét
2020. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nem bízik benned. Az igazi okot neked kell kideríteni. A jövőre nézve annyit jelent hogy a következő gyereknél is ez lesz,ha lesz.
2020. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

úristen...pisze orr?

nem látott még gyereket?

És a szüleitekre se hasonlít?

2020. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Ejha. Kb minden kisgyereknek pisze orra van. Ezek utan erosen kellene tepernie, hogy ujra normalisan alljak a kapcsolatunkhoz, ha ezt ennyivel intezne el, hogy ja, igen, voltak, es? akkor lehet en meg kiraknam az utcara ugyanilyen lazan :)
2020. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Realista. Igaza van.
2020. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Nálam szakítás lenne ha még sosem adta volna okot a gyanakvásra.

Ha már régóta együtt vagyunk és lett volna mindenféle viharos időszakunk akkor én szorgalmaznám, ne legyen kétely.

2020. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Azt is szóvá fogja tenni, hogy 6 évesen nem úgy ráncosodik, mint ő? :D

Komolyan ez vicc

2020. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!