Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-40 közötti, esetleg kicsive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-40 közötti, esetleg kicsivel 40 fölötti nők, előfordult-e már, hogy annyira szerelmesek voltatok, hogy ti kezdeményeztetek? Lett-e belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Amikor tetszik valaki, akkor kezdemenyezek, elhivom ide-oda. De sose lett belole romantikus kapcsolat, csak baratsag.

Szoval van egy par ferfi baratom.

32N

2018. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Világéletemben kezdeményeztem, ha valaki megtetszett és nem előzött meg a dologgal. Általában kapcsolat lett belőle, vagy legalább egy jó szex. A legutóbbiból házasság és gyerek született. Én sosem csináltam ebből kardinális kérdést, az kezdeményezzen, aki türelmetlenebb, ennyi :D
2018. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem, én szeretem, ha Férfi az illető. Viszont ha úgy éreztem, felfigyelt rám, akkor adtam olyan füstjeleket, amiket így is lehetett érteni meg úgy is, aztán rábíztam a folytatást.
2018. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18 voltam, amikor összejöttem a férjemmel, 10 éve vagyunk házasok, szóval nem mai a sztori... de amikor elkezdtünk érdeklődni egymás iránt, én is egyértelművé tettem, mit érzek, ahogyan ő is. Nem kezdeményezett egyikőnk sem, együtt, egyszerre alakult minden. De ha ő egy fokkal tutyimutyibb, azt hiszem, lettem volna rámenősebb én, mert tudtam, hogy ő a társam.
2018. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
#3 Persze és te mondod meg, mitől férfi egy férfi igaz? Amikor kényelmes, akkor legyen férfi. De különben meg hallgasson. Jellemző.
2018. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
5-ös, nem kell ilyen élesen reagálni az ilyenre. Elég, ha azt mondod neki, hogy akkor ő meg legyen Nő, és mosogasson el...
2018. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Pff, ez női kérdés... Bele kell szólnom! :) 9 évvel ezelőtt szedett fel a volt barátnőm, ő 22 volt én 4-el több. Ismertük egymást futólag, és pár véletlen találkozás után felszedett olyan indokkal hogy nincs senkije, egy próbát megér. Én nem igazán vagyok/voltam a nagydumás, nyomuló forma úgyhogy ő tette a dolgát és 7 éves kapcsolatom volt vele, szerelmes voltam végig stb, de ez a lány másfelé kacsingatott és én túl finom meg unalmasnak tűntem számára, ezért 7 év után útnak lett engedve, velem nem érezte jól magát hiába tettem meg érte mindent. Most meg olyan sráccal van hogy hujjuj, gáz kategória, de a szerelem vak.
2018. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

30 voltam mikor élettàrsam megismertem, mivel éreztem, hogy tetszek neki, célozgattam elég rendesen.

Nem gondoltam, hogy kapcsolat, szerelem lesz belőle, a gyerekem apjàval akkor mentünk szét, szóval egyedülàlló anyaként 5 éves gyerekkel nem nagy reményeket fűztem hozzà.

De szerencsére màshogy alakult.

2018. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Én nem kezdeményezek, mert még a baráti közeledést is félre értik a férfiak, no és nem akarok rámenősnek tűnni. Nem is volt sok kapcsolatom, de nem bánom. Legalább aki volt az tényleg engem akart.
2018. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

Hát lehet van ebben valami. Én se komazom ha a nőnek kell az nem férfias meg olyankor a férfiak kifarolnak. Lehet ha egy nagyon csocsos csaj legyeskedik mellettük akkor abba belementek. De szememben az akkor sem igazi férfi. Nem birnek ilyenekkel lenni. Viszont azok a nők tényleg könnyen osszejonnek akárkivel mert

Nyomulosak.

2018. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!