Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hűséges férfiak, akik tűrtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges férfiak, akik tűrtök, küzdötök a kapcsolatotokért, és van tartásotok, nem más karjába mentek vigaszért, sajnáltatni magatokat?

Figyelt kérdés

Először is: Minden elismerésem!!! Ti vagytok a megmentőim. :D

Mennyire volt fontos az elso par randinal, hogy lefekudjon veletek a lány?

Fontosnak tartottátok a szexet, az határozta meg a kapcsolatotokat, vagy tudtatok várni a lányra? Fontosnak tartottátok, hogy minel hamarabb megtortenjen, még a randik elején? Akar privat is johet.


N



2020. febr. 14. 01:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos a szex, félig aszexuális vagyok. Legalábbis alacsony a libidóm, ezért nem is lehet ilyesmivel meghatni még annyira sem. Ha a tisztességesség nem lenne elég, akkor az biztosan, hogy egyáltalán nem hoz lázba, hogy szexelhetek mással/többet.

Barátnőmmel pont Valentin napon feküdtünk le először. Az volt a harmadik randink talán, 2 hetes ismeretséggel. Azóta is együtt vagyunk. Exemmel fél évet vártam a szexre, mert szűz volt. Vele nem működött a kapcsolat ennek ellenére. Nem volt varázs, nem ejtett úgy ámulatba, nem csak a szex miatt, hanem amúgy is. Még fél évet kínlódtunk, de sok értelme nem volt.

A szex akkor jó, amikor a legjobban esik. Nem bírom a taktikai váratásokat. Senki sem szűz szinte az én koromban, nem kell játszani az agyát senkinek, mert nem képvisel értéket a szememben ettől.

2020. febr. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt fontos h lefukodjunk elso randikon, az szamitott h megismerjem. Sose ertettem hogy lehet erzelmek nelkul szexelni, nem is tudok...


Fontosnak tartom a szexet egy kapcsolatban, nem gondolom ez hatarozza meg a kapcsolatot, inkabb egyik pillere egy jo kapcsolatnak. ( A masik 2: kozos erdeklodesikor, kommunikacio )

2020. febr. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez a kérdés mindenféleképpen a SZEXUALITÁS kategóriába sorolandó!


(Burkolt célzások érzékeltetik az - akár csak alkalmi - Együttlétre való vágyakozást...)

2020. febr. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vártunk, több mint fél évet, nem az együttlét volt a prioritás.
2020. febr. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig randiztunk, addig nem volt szex. 10 évig teljes hűség a feleségemhez. Utána meghalt szegény fiatalon. Én mindenkihez hűséges vagyok, de ezt el is várom. Aki félrekacsingat az haza se jöjjön utána. De ez a normális, nem?
2020. febr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat...en kicsit kulonc leszek.


Amikor a baratnommel ismerkedtunk tul voltam egy szakitason es igazabol csak szexelni akartam minel elobb, de a bartnom nem engedte, csak 2-3 het utan. De vegul nem Maradt ennyiben, mert ugy voltam vele mit veszithetek. Nekem raadasul eleg nagy a libidom, amit neha nehez osszeegyeztetni vele, de azt gondolom valahogy elkezdtunk alkalmazkodni egymashoz, egyebkent januarban voltunk 1 evesek.



Elso felevben eleg sok problema volt koztunk, sokat is veszekedtunk, de mara azert ez lecsillapodott valamennyire, de a problemak alatt sem kacsingattam felre, soha meg csak flortolesbe se mentem bele, pedig a munkahelyemen is eleg dekorativ nokkel dolgozom.


Szoval mindketten sokat fejlodtubk ezalatt, foleg en voltam az aki mindig a megoldasra torekedtem, es sokat eroltettem a kommunikaciot, sajnos a parom elotte olyan faszikkal volt, akik vagy rogton eldobtak, vagy durvabb esetben meg is pofoztak. Tehat eddig ugy ahogy javulnak a dolgok aztan jovoben meglatjuk mi lesz...:)

2020. febr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem a nő meghódítása minden párkapcsolatomban tulajdonképpen egy kihívás volt, egy örömteli kihívás... Volt úgy hogy három hét alatt sikerült, volt úgy, hogy két- három hónap után. Én mindemellett mindegyik páromhoz hűséges voltam, azt nem állítom neked, hogy így utólag azt mondom, hogy százszázalékosan ez volt a helyes út, de valószínűleg igen...
2020. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vártunk az esküvőnkig. 16 éve élünk együtt boldogságban, hűségben.
2020. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megismerkedtünk utána 2 hónappal csókolóztunk először, és fél év volt az első szexíg... Fontosabbnak tartottuk egymás megismerését, meg rengeteg közös programot csináltunk (azóta is) Nem csaltuk meg egymást sosem, házasok vagyunk már pár éve, 13 éve tart a kapcsolatunk :)
2020. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 hét után szexeltünk, 16 éve vagyunk együtt. Nem az határozza meg a kapcsolatot hogy mikor történik meg az első együttlét.
2020. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!