Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legnagyobb áldozat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb áldozat, őrültség, tett, amit a kapcsolatotokért vagy a párodért megtettél?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 13:31
 1/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Hagytam magam elnyomni és megalázni.
2015. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindösszesen 3 hete voltunk együtt, amikor felmondtam a munkahelyemen, itt hagytam mindent, mindenkit, és hozzáköltöztem Ausztria másik végébe. Közel 2 évig voltunk együtt, de a mai napig nem értem, hogy tudtam ennyire megőrülni.
2015. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben átjelentkeztem biosz faktról matek faktra, mert én a szerelmemmel akartam lenni órán és egyetemen is. Lemondtam majdnem az orvosiról...De végül a barátaim nem engedték. És jól tették, mert a srác elment egy másik csak után...Megfogadtam, hogy soha többet nem leszek szerelmes.


Aztán jött az egyetem, ahol találkoztam a lelki társammal. Komolyan az volt, kívül belül! A szemébe nézve láttam a saját lelkemet is. Vele minden pillanat egy örökkévalóságnak tűnt. Csak...baptista volt, így nem lehettünk hivatalosan együtt, mert én nem voltam elég mély hívő (nem jártam templomba, csak hittem), ráadásul katolikus. Elmentem utána a gyülekezetbe, minden héten jártam ifire, mentem lánykörre, vasárnap 2x is mentem istentiszteletre, elvállaltam mindenféle munkát, az ifjúsági konferenciára is mentem, ahol egész nap dolgoztam...Bevásároltam vallásos könyvekből, szereztem új barátokat, akikkel nap mint nap barátkoztunk és imádkoztunk; láttam rengeteg vallásos filmet és minden napomat ez tette ki. Fél év után a srác lelépett, mert gondjai voltak...Annyira összetörtem, hogy az első évemben megbuktam orvosin. Én, aki mindig a legjobb tanuló volt a gimiben, versenyekre járt, és akiről senki nem gondoltam volna, hogy csúszni fog. És most én egy vagyok a sok közül, akit lenéznek...azért, mert gyenge voltam.


SOHA NE ADD FEL MAGAD SENKI KEDVÉÉRT!

2015. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hoztam érte semmi extra áldozatot. Ő viszont igen. 1 hónapnyi járás után otthagyta miattam a főiskolát és felköltözött hozzám, hátrahagyva az anyukáját és a testvéreit. Ennek már 11 éve, és azóta is együtt vagyunk, ma már házasokként. 30/nő
2015. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis híján feladtam érte az egyetemet, lemondtam volna az álmaimról és egy ígéretről, amit még nagyon régen egy számomra kedves embernek tettem, aki már nem él köztünk. De felnyílt a szemem, amikor a legnagyobb bajban cserbenhagyott. Se a szerelem, se egy férfi nem ér meg annyit, hogy miatta eldobd azt, ami régen a kiutat jelentette számodra a lelki terrorból és a nyomorból. Nem éri meg, hogy feláldozd miatta önmagad.
2015. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
10 000 km-t utaztam miatta. Pár héttel később dobott. 29/F
2015. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!