Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiállnátok a kapcsolatotokért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiállnátok a kapcsolatotokért?

Figyelt kérdés
Szoval ha a családotok bem engedné hogy a pároddal össze költözz és egyutt éljetek.ti mit csinálnátok?
2018. márc. 10. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de a családnak ilyesmibe amúgy sincs beleszólása. Legalábbis a kategória meg az összeköltözés alapján gondolom felnőttek vagytok.
2018. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen
2018. márc. 10. 14:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha én fizetem magamnak a dolgaimat, akkor nem sok beleszólásuk van. Otthon én letisztáztam, hogy tanácsot adhatnak, de meg nem mondhatja senki úgy sem mit csináljak, mert úgyis megyek a magam feje után. Nem is értem az ilyet, amikor a szülő bele akar avatkozni ilyen szinten a gyereke életébe. S azt sem értem ha valaki hagyja.
2018. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Akkor meg nincs ilyen, hogy "nem engedik". Talán nem örülnek neki, talán ellene vannak valami miatt, de megtiltani nem tudják.

Esetleg üljetek össze megbeszélni, hogy pontosan mi is a panaszuk, hátha sikerül megbeszélni és rendezni.

De ha nem is sikerülne, akkor is felnőtt emberek vagytok, nem kell már mindenben a szüleitekre hallgatnotok.

2018. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Maximálisan! Nagyon fontos a családom, nagyon szeretem őket, de a párkapcsolatom az enyém, és a jövőm megalapozása az is, hogy összeköltözünk. Én még mindig anyukámmal élek (21 vagyok, gondolom még nem késő :D), de amint oda jutunk a párommal, hogy összecuccolunk, akkor az úgy is lesz, ha tetszik a családnak, ha nem. Emiatt nem tartom se magamat, se mást önöknek, ez így van rendjén, el kell fogadni.
2018. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Önzőnek*, bocsi
2018. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megszakítottam a "családommal" a kapcsolatot. Lett egy saját családom, ahol megtanultam, hogy mi is a család fogalma. Mindig kiálltam a párom mellett és ma se tennék másképp.
2018. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, most is azt teszem.


22/N

2018. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk bepróbálkoztak ezzel, kinevettem őket, és költöztem.


Érdekes, nem értik, miért 7-8 havonta járok csak haza :D

2018. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kiálltam de a családomnak volt igaza, hogy ne éljek egy pénznyelő, megcsaló ri...c nővel...

Így dobtam pár hónap múlva de addig ki akartak tagadni, meg nem álltak szóba velem nagyon.

2018. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!