Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Neked milyen gyakran vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked milyen gyakran vannak fellángolásaid vagy olyan, hogy meg tetszik valaki és fantáziálsz róla, milyen lenne vele együtt lenni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Sokszor volt ilyen, de nem lett belőle sosem semmi sem.
2020. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%

8 év alatt volt egy iszonyatos erős és elhúzódó fellángolásom, ami eszméletlen erős volt. Mégsem szakítottunk, illetve nem lett belőle semmi, az illetővel pedig ne is vagyok már jó ideje kontaktban,d e hatott rám .. De ez is azért volt, mert elkezdtünk akkor lefelé menni a lejtőn már rég, és eltávolodni folyamatosan...


Most nyilván nem jó dolog, de csak ezért mert hatással van rám más (is), nem fogok egyből szaladni szakítani. Nem csaltam meg.

Nem fogok álszenteskedni, megtetszeni is tetszett meg más közben 1-2x, de nem olyan erősen, mint a fenti. Férfiaknál meg elég gyakori a fantáziálás, vagy a ideiglenes tetszés.


És biztos vagyok benne, hogy az én párom sem kivétel. De megállja a megcsalást, és ez a lényeg, a gondolatait mg a másiknak meg sosem tudhatod biztosra, felesleges gondolatrendőrséget játszani..


Törődni kell a kapcsolattal, figyelni a másikra, az igényekre, és nem hagyni elxaródni, így nem fog elfajulni erős lángolásba a dolog, és ennyi a titok... Én tudom, mert én voltam ilyen helyzetben, és vissza tudom vezetni a miértekre. ű


Persze olyan is van, hogy már végképp elhidegültek a felek, és akkor az ilyen lángolás az indukátor, hogy végre véget vessen neki. De hogy nem véletlen, és jelzés értékkel történik, hogy figyelj oda, az biztos... Tapasztalat..

2020. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Külső alapján "fantáziálás" rendszeresen akad.


Illetve van az "érzelmi" fantáziálás.


Például legutóbb megtetszett egy lány, nyitott felém, keresett, tetszett a stílusa, gondolatai. És folyton ő járt a fejemben, folyamatosan rá gondoltam és álmodoztam, hogy mit tudnánk együtt csinálni, mennyi helyre mehetnénk, mennyi mindent átélhetnénk. Amolyan tipikus plátói szerelem. Aztán nyilván jön a pofon, hogy "legyünk csak barátok".

2020. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
15-20 percenként, ha az utcán megyek mondjuk.
2020. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha meglátok egy nekem tetsző pasit.
2020. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

Na igen, de most vàlaszoljanak olyanok akik 20-30-40 éve élnek a pàrjukkal.

Rögtön több lesz a fantàziàlós -

és ezzel nincs is gond.

2020. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor ! És volt, hogy kölcsönös volt, mégsem lett belőle semmi, mert mindig megfutamodtam, de bánom, mert rossz a kapcsolatom a férjemmel.
2020. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Közel 10 éves (volt) kapcsolatomban.

Hát 2 volt. Az egyikről nagyjából 1,1-5 évig fantáziálgattam, a másikról több ideig, de kevesebbszer. Mindig mikor láttam akkor jött a fellángolás. Egyikkel sem csaltam meg.

De rám egyébként is jellemző ez a fajta ábrándozás.

2020. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Valódi érzelmekkel teli kapcsolatban/ hàzassàgban ilyen nincs.
2020. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A férjemről vannak :D de azt élem is szerencsére :)
2020. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!