Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Brutális ha annyira FÉRFI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális ha annyira FÉRFI vagyok hogy inkább leélem a fiatalságom nő nélkül, ha nem lehetek olyan nővel együtt aki igazán tetszik nekem is?

Figyelt kérdés

Tacskó koromban még kegyetlenül sóvárogtam a nők után és belementem volna mindenféle alkuba is, csak legyen valami nő. Ez igazán szánalmas béta hím atitűd, amikor konformista módon belemész ilyenekbe és olyan nőkkel vagy együtt, akik igazából nem is vonzanak.


Úgy érzem mostanra értem meg, a tacskóból egy 3 méteres tigris lett, egy nyugodt, határozott ragadozó, aki kizárólag a számára legfinomabb falatokkal éri be.


S ha nem kaphatom meg a nekem leginkább tetsző nőt, hát akkor maradok egyedül.


Szerintem nincs ennél férfiasabb, amikor inkább tűröd a magányos estéket, de nem adod lejjebb. Van egy nőideál a fejedben, te arra vágysz és kész. Nem alkudozol.


FÉRFI vagy. Vagy azt kapod amit szeretnél, ha pedig nem jön össze akkor nem toporzékolsz, hanem elfogadod és akkor maradsz egyedül.


Sose éreztem még magam ennyire FÉRFInak.


F/28


2019. febr. 4. 00:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Fúú de brutális vagy, leesett a bugyim.
2019. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hiába rázod magad első! Rám nem hatnak az ilyen női dumák.
2019. febr. 4. 00:23
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Jól sikerült a randi, Hárommétereske?
2019. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Igazad van. Mindenképp maradj a nőideálodnál. Esélyt se adj másnak soha! Kérlek! Lehetőleg már ránézésre ítélj és kíméld meg magadtól azt akiben hacsak egy valami is, de nem felel meg neked. És még valami. Te soha, semmi esetre ne alkudj meg vagy alkalmazkodj máshoz. Emelt fejjel legyél nagy FÉRFI. És kérlek, köttesd el magad... Puszi
2019. febr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván jól sikerült neki, süt róla az optimizmus..
2019. febr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak topmodellek jöhetnek szóba, elég brutális elvárás.
2019. febr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Clay Morrow ***** válasza:
17%
Ez így van helyén.
2019. febr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jó, hogy nem nyafogsz és jössz össze mindenkivel, viszont szükség van arra, hogy igenis randizz pár alkalommal nőkkel, elsőre mindenki más picit.
2019. febr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%
Ez mitől lenne férfias viselkedés? Én nőként világ életemben úgy gondolkoztam, hogy vagy olyan, aki nagyon bejön, vagy senki. Szerencsére vagyok is elég csinos ahhoz, hogy ez ne legyen irreális elvárás. De most akkor én FÉRFI vagyok ilyen felfogással vagy mi?:D Amúgy ha mondjuk csúnya vagy vagy kövér, de csak topmodell nőkkel éred be, akkor nem FÉRFI vagy, hanem hülye.
2019. febr. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
ez egy hegyi TROLL :D
2019. febr. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!