Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a férjetek azért váltott munkahelyet, mert tudta, hogy ha ott marad a volt helyén, akkor bajok lesznek egy kollegina miatt?

Figyelt kérdés

Szal elkezdett egy másik nő iránt érezni valamit, akinek ez imponált és vevő is lett volna mindenre.

A férjetek inkább lelépett, de nektek nem árult el semmit.


2020. márc. 5. 18:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Zavarna, hogy nem mondta el, de örülnék, hogy korrektül cselekedett. Elbeszélgetnék vele, és megkérném, hogy legközelebb, ha ilyesmi van, mondja el, illetve arról is beszélnék vele, hogy mit hiányol a kapcsolatunkból, mit változtassunk. Mivel valaki más megtetszett neki, ezért nyilván nincs minden rendben, és pusztán attól, hogy jól kezelte a konkrét problémát, még nem szűnt meg annak a gyökere, mert ahhoz ketten kellünk.
2020. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem árulta el hogy más érdekli? Repülne. Ezek után hogy bíznék benne? Ki tudja mi volt még a nővel? Ilyen miatt munkahelyet váltani? Akkor az már baj ha veled van téged szeressen, olyan nem lehet hogy ennyire nem tud uralkodni az érzelmei felett.
2020. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Itt az a baj, hogy hatalmas problémák vannak a kapcsolatban ha ez megtörténik. A munkahelyváltás csak ideig-óráig tüneti kezelés, az alap problémát nem szünteti meg. Ha nem kezdtek el újra 110%-ot fektetni a kapcsolatba akkor mindig lesz újabb és újabb nő akibe beleesik. Itt nem a munkahelyváltás a megoldás hanem az, hogy felébresszétek a lángolást a kapcsolatban.

Hogyha a páromnak ez nem lenne egyértelmű, ha azt hinné elég kilépni egy ilyen szituból én szakítanék. Ha valaki már nem úgy áll hozzám érzelmileg, ha eszébe sem jut, hogy a kihült kapcsolaton dolgozni kellene, ha nem akar több energiát fektetni kettőnkbe akkor mi értelme van együtt lenni? Pláne ha ennyire nem működik a kommunikáció, nem beszéltek a problémákról. Előbb-utóbb úgy is el fog hagyni vagy meg fog csalni ha nem javítjátok meg a kapcsolatot, főleg az érzelmi részét.

2020. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt akarnám, hogy boldog legyen és elengedném. És ha lenne közös gyerekünk, nem büntetném, a közös gyerekfelügyeletre törekednék mindenáron, mert nagyon jó apa és nem lenne életcélom, hogy anyagilag tönkretegyem és nem járatnám le erkölcsileg mások előtt.
2020. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

"beszélnék vele, hogy mit hiányol a kapcsolatunkból, mit változtassunk"

-pl az arcszerkezetedet vagy a hangodat, alakodat, vagy illatodat". :) Ugyanis a szerelem abszolult nem koordinálható, nem tudatos és váratlanul csap le.

Nem kell ahhoz rossz kapcsolat, hogy ismét szerelembe essen valaki. Maga a feltevés hibás, ha van olyan azt hiszi hogy örökké kívánatos lesz a másiknak és biztos bibi van ha már x idő után mást akar. Magát a szerelmet sem ugyanolyan intenzitással éljük meg és teljesen változó kinél meddig tart. Természetesen nagyban függ a kapcsolat minőségétől de megakadályozni, hogy egyszer más iránt is érezni fog hasonlót, egyszerűen lehetetlen. Megsúgom, a legtöbb "jó" kapcsolatban egy idő után mint két testvér úgy élnek teljes harmóniában de a kémia alábbhagy. Ezért sem válnak el sokan, mert a kapcsolatműködik, csak az ágyban már nem. Sok feleség akit megcsalnak és lehet sajnálják ugyanúgy nem kívánja már régen a férjét már csak rosszul esik neki mert attól még megalazó ha mások is tudják hogy csalva van. Én ezt láttam az ismerőseimnél.

2020. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is van itt még olyan dolog, amiről te nem tudsz. Nekem ez az egész megalázó lenne, kilépnék inkább. Bár én amúgy is érzékenyebb, bonyolultabb vagyok az átlagnál, ez meg betenné a kaput. Nem bírná a büszkeségem...
2020. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hogyan tudtad meg? Ki mondta el?
2020. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha már érzelmileg kötődik egy másik nőhöz (azaz másba szerelmes) akkor megette a fene az egész kapcsolatot. Előbb-utóbb válás lenne a vége, mert nem tudnék többé bízni benne, és mindig az járna a fejemben, hogy ő szenved a másik nő miatt, meg nem is én kellek neki igazán.


De ez csak én vagyok, nekem pedig nincsenek önértékelési zavaraim. A nők többségének viszont igen. Rengetegen megbocsátanák és igyekeznének túllépni rajta.

2020. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!