Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan férj aki "papucs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férj aki "papucs"? Hogy jutott ebbe a szerepbe? Nem akartok néha kitörni ebből?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Szia! :) Én papucs vagyok.
2020. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 peca1000 ***** válasza:
96%
Valahol lakni kell :D
2020. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Papucsnak lenni nem állapot, ez egy hivatás :)

27/F

2020. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
85%
Meg hivatás is egyben?:))))))
2020. márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van olyan papucs ismerösöm, akit dolgozni sem engednek, otthonról dolgozhat csak, mert a felesége szerint a férfiakat ilyen rövid pórázon kell tartani.

Oké, nem a kérdésre válaszoltam, csak érdekesség képpen irom.

Extra gáz, szerintem.

2020. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Leírom az indulást: eleinte minden szuper, mindent lehet. Aztán jön, hogy félt téged, ezért a cigit kicsit mérsékelni kellene (ami még teljesen reális). Utána jön, hogy vele sose töltök elég időt, inkább csináljunk több közös progit, a barátokat "néha" hagyjam. Ott már komolyodik a dolog, amikor konferenciára is csak hosszas rimánkodás után lehet menni, mert "hülyeség és csak bek.rni megy oda mindenki". Ja igen, pia. Régen egy haveri összeröffenéskor 4 sör se volt gond, de évek múlva már heti(!!) 1 doboz alkoholizmus. Közben már semmit se lehet, ami boldoggá tesz, de neki nincs köze hozzá (pl. netes fórumok vagy sorozatok), mert "hanyagolom, vegyem el a számítógépet". Az utolsó cseppek közé tartozott, amikor már 31 évesen azt se dönthettem el, hogy milyen fogkefe kell nekem ill. 3 helyett 4 karika szalámit vágok.

Hogy jutottam ide? Ez egy fokozatos folyamat, évek alatt észre se veszi az ember, csak amikor már túl előre haladott a dolog. Szerintem az volt a baj, hogy túl lazán kezeltem a dolgokat és úgy voltam vele, hogy apró dolgokon inkább nem vitázok. Csak a hölgy vérszemet kapott és elkezdte nézni, hogy meddig mehet el. Hát, kb. a 4. szelet szalámi volt a limit, hogy ezt már ne, amikor már a fogkefe dolog volt, akkor már tudtam, hogy kirakom... Sajnáltam, mert volt jó oldala is, de én nem tudok papucsként élni.

A jövőben nem nagyon fogok engedni, még a kis dolgokban sem, akinek ez nem tetszik, leléphet.

32F

2020. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

Utolsó, ezt átérzem, velem is ezt akarták játszani.

"Hogy jutottam ide? Ez egy fokozatos folyamat, évek alatt észre se veszi az ember, csak amikor már túl előre haladott a dolog. "

Így igaz, viszont ebből kijönni úgy lehet, h:

Te tudod h mit adsz, két nagy pofon kiséretében az utcán találja magát gyorsan és vissza se nézz. Fület befog, nem érdekel a reakció.

2020. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most nézem te szolidabb voltál :)
2020. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
#6 ez ismerős! Vegyek fel azt, vegyek fel ezt, vegyek neki rózsaszín fogkefét, és papucsot, "nem unod a motorozást?" "Nem, nyugi, menj csak ha szeretnél (de fekete pont bekerült), majd a játszmák, hogy ha kérdezem mi legyen hétvégén, akkor barinőzik, anyukájához megy, majd szakításkor elmondás, hogy "tudnod kellett volna", "ha mondtál volna programot, nem megyek haza anyuhoz", stb... és hogy neki erre nincs ideje...
2020. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ín irányítottan vagyok. Hagyom, amennyire engem még nem zavar. Neki gondjai vannak, amiket nem kívánok triggerelni. Sok mély beszélgetésünk van, amivel fejlődik, így nem akarom a fejlőfése végi állapotát kikényszeríteni. Majd idővel.

Más kapcsolataimban általában abszolút domináns vagyok. Ugyanaz.., csak a közös jót akarom.

2020. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!