Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom (pasi) bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom (pasi) bármit megcsinál amit kérek, és bocsánatot kér minden kis apróság miatt, nagyon bújós, ragaszkodós, vajon egy papucs?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, azóta nagyon ragaszkodós lett. Szenvedélyes, nagyon odafigyel mindenre hogy ne bántson meg, ha szomorú vagyok kérdezi mi a baj pedig nincs semmi baj csak elgondolkodtam fáradt vagyok... Megteszi amit mondok,persze én nem használom ki a helyzetet, de kicsit túlzásnak érzem már,és felajánl dolgokat megcsinalja.. Megprobaltam vele megbeszelni, de hogy ő nagyon szeret és megakar adni mindent, és segíteni.

Nem tudom papuccsá teszem ezzel, ne hagyjam vagy mit csináljak?



2019. okt. 20. 22:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
A legtobb no ilyenre vagyik. Marmint nem papucsra. Es nem is erzem a parod papucsnak. Szeret es megtesz mindent. Tok jo szerintem. Mi az amit tulzasnak tartasz, mondasz peldat?
2019. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem papucs, s nem teszed papuccsá. Ahhoz hogy valaki papucs legyen mindig két fél kell, egy aki a "sárkány" és egy aki hagyja.

Az, hogy a párod figyelmes, ragaszkodó egy jó dolog, amit hiányolsz belőle az a határozottság, úgymond a vagányság.

2019. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Jobb lenne ha nem torodne veled?
2019. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hát hogy mondom szomjas vagyok, aztán egyből feláll és hozz vizet.. Vagy összetakarít utánam, csinál kávét. Vagyis mindent megcsinál helyettem, alapvető dolgokat is.
2019. okt. 20. 22:15
 5/30 A kérdező kommentje:
Vagy egy szó mondat célzás és egyből kérdezi kell hozz.. Add pénzt. Szivesség de szerintem túlzás, hogy ennyire segítsen valaki, ennyire odafigyeljen, ennyire szeressen. Tud vagány lenni de csak másokkal. Nem kívánnám azt hogy ne csinálja nagyon örülök hogy ennyire szeret és én is szeretem őt. Csak én az a elhanyagolt gyerek voltam, nem annyira érzelmes, és talán ezért fura hogy ennyire törődnek velem. Inkább az önálló vagyok.
2019. okt. 20. 22:19
 6/30 anonim ***** válasza:
32%

az a baj sok lannyal ami veled. ha valaki jo, akkor mar nem erdekes, papucs. nem tudlak sajnalni. hagyd el, szedj ossze valami taplot, aztan sirj, hogy nem hoz viragot es egy bunko.


(egy masik no)

2019. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem bunkó, csak még mindig nem tudom felfogni hogy valaki ennyire szeressen odafigyeljen rám, jól esik. De nem tudom hogy hagyjam e, vagy szóljak rá,én hozom, hogy önälló legyek és ne az legyen hogy mindent ő csinál. Akkor ez nem papucsság?
2019. okt. 20. 22:22
 8/30 anonim ***** válasza:
57%
"Hogyan csináljunk problémát oda ahol nincsen és hogyan dobjuk el azt az embert akinél nem fogunk jobbat találni" mai rovat.
2019. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem papucssag, csak neked vannak koros kotodesi mintaid mert szhar gyerekkorod volt es azt szoktad meg, es ha valaki szeret az neked idegen es furcsa, es rossz asszociaciokat kelt.
2019. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%

Hagyd ott, keressél egy bunkót magadnak, aki ejt a fejedre és ha kinyitod a szád, ad egy maflást.

Más nő örülne, ha ilyen figyelmes, szerető párja lenne.

A párod, csak szerelmes, szeret, a kedvedbe akar járni.

Akkor lenne papucs, ha mind ezt a te határozott elvárásod végett tenné.

2019. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!