Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem egy papucs, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy papucs, de nem miattam. Mit tehetnék, hogy újra férfi legyen?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, férjem 33. Öt éve vagyunk együtt, két éve házasok. Amikor összejöttünk, egy igazi férfi volt. Határozott de nem erőszakoskodó. Humoros, sokszor olyan "gonoszkodó" módon (minketten imádjuk ezt a fajta humort). Mindkettőnk elég makacs volt, az ismerőseink nem is értették, hogy mi ketten hogyan működhetünk. De működtünk. Valami viszont történt az esküvőnk óta, a férjem lassan de biztosan átment papucsba. A szexben eltűnt az a vadság ami régen volt, szeretem a gyengédséget de ez már túlzás. Imádtam a kis kedvességeit,például az ágyba reggelit vasárnaponként (én szombaton vagyok a soros)de most már ez is túlzás.

Továbbá szinte sose találkozik már a barátaival. Eddig mindig legalább heti egy estét külön töltöttünk a saját baráti társaságainkkal (szerintem ez rettentő fontos egy házasságban) de ő most már soha se megy sehova, csak velem. Mondtam neki, hogy menjen el munka után a haverjaival de nem szeretne. Ha közösen megyünk valami partiba, vacsorára mindig nyakamon lóg pedig régebben ő volt a társaság közepe. Mindig be volt zsongva, az egyik kedvenc játékunk az volt, hogy melyikünk tud több telefonszámot bezsebelni egy kis flörtöléssel(kissé becsípve) Most ha felhozom az ötletet, akkor csak legyint, hogy majd legközelebb. Márciusban az egyik barátja felhívott engem, hogy miért nem engedem el a férjem egy hosszú hétvégére velük. Értetlenkedve montam neki, hogy fogalmam sincs miről beszél. Mint kiderült az én uram meg lett hívva egy igazi horgászós, vadászós pasis hétvégére de ő lemondta, azzal z indoklással, hogy az asszony nem engedi.... Nem tudom ezt mire véljem...

Szeretnénk gyereket lassan (igazából már bármikor terhes lehetek, rajtunk nem fog múlni) és nagyon félek, hogy ha már a baba előtt befáradt a kapcsolatunk akkor mi lesz utána?

Én igyekszem vissza hozni azt a szenvedélyes férfit akibe beleszerettem (szexi fehérnemű, új pózok, szerepjáték ajánlása, random smár és természetesen beszélgetés) de egyszerűen nem megy. Ő őszíntén nevet a vicceimen, azt mondja, hogy boldog, szeret és imád. Én meg már nem tudom. A humora már nem vicces, munka után nem izgat a gondolat, hogy haza ért-e már a férjem. A szex unalmas, gyenge.

Az első gondolatom az volt, hogy biztos megcsal, de ezt róla tényleg nem tudom elképzelni. Mielőtt összejöttünk évekig barátok voltunk, tudom, hogy egy hűséges típus. Még azt a barátnőjét se csalta meg akivel már szakítani készült. Továbbá a legjobb barátja, egyik kollégája az én gyermekkori barátom. Szólt volna. Valamint nem is lenne ideje egy afférra, vagy dolgozik vagy otthon van. Meg egyébként is, megbízom benne,ő egy jó ember.

Aztán arra gondoltam, hogy depressziós, de ezt is elvetettem. Ismerem őt, a barátai, család tagjai is. Felismernénk. Plusz egy este alkoholtól enyhén mámorosan lelkiztünk több órán át, teljesen őszínték voltunk egymással, elmondtam neki a félelmeimet, de ő megnyugtatott, hogy igenis boldog.

Ha eddig elolvastad kedves olvasó, akkor köszönöm, kérdésem tehát az lenne, hogy mit is tehetnék, hogy újra az a szenvedélyes pasi legyen?



2018. ápr. 23. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Úgy látom kezd felnőni, te pedig megrekedtél a hagyományos értelemben vett tini és a felnőtt lét között. Ez jött át a kérdésedből, de aztán lehet nem is így van.
2018. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam már erre is, így körbekérdeztem jó néhány embert, hogy gyermeteg vagyok-e? Hátha velem van a gond és nem veszem észre. De egyöntetűen azt mondta mindenki, hogy egyáltalán nem. Egyszerűen életvidám vagyok, és a férjem is az volt. Plusz az lenne a felnőttség, hogy valaki nem találkozik a barátaival? Hanem az asszonyra fogva inkább otthon marad? Vagy az, hogy semmi önállósága sincs?
2018. ápr. 23. 10:41
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

szerintem te kiszerettél a férjedből egyértelműen, sőt,már nem is tudsz rá férfiként tekinteni.


nehogy gyereket vállalj így.


én a helyedben most lépnék még, még csak 27 vagy, van esélyed újat találni.


komolyan elhiszed, h. a férjed mellett vénülsz meg, hogy kitart még 30-40-50 évig, ami most van?

2018. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Eddig mindig legalább heti egy estét külön töltöttünk a saját baráti társaságainkkal (szerintem ez rettentő fontos egy házasságban)


amúgy ez így van.

és sajnos a magyarok itt cseszik el, hogy amint összeházasodnak, nem tesznek annyi kakaót már a baráti kapcsolataikba.

aztán ha szétmennek a párjukkal, akkor néznek, mint borjú az új kapura, mert nincsenek már körülöttük barátok, akik emocionális támszt nyújthatnának.

2018. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Mondtam neki, hogy menjen el munka után a haverjaival de nem szeretne.


ezt okosan teszed.

én olyan pasikat ismerek csak a haveri körömből, akiknek a párjuk tiltja, h. a barátaikkal talizzanak, mert féltékenyek, vagy külön engedélyt kell kérniük a kimenőre, mintha még gyerekek lennének.

2018. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Tudod az ember változik. Vannak olyan dolgok az életben, amelyek miatt különösen. Szerintem a házasság ténye az oka. Most másfelé fejlődtök, ő hirtelen " túlérett", de ha nincs komolyabb probléma, csináld tovább, ahogy jól esik neked...ez elmúlik majd. Figyelj rá, hogy mi esik jól neki, mert az is fontos...előbb utóbb újra meglesz az összhang és a közös célok.
2018. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen férfi van, mint a Te férjed. Sokan örülnek ha ilyen tipus a férjük, persze ez nem azt jelenti, hogy neked is örülnöd kéne. Hiába beszélsz vele erről , mert ha ilyen tipus akkor hosszú távon úgysem fog megváltozni. Valószínűleg nem illetek össze, de ha szereted igazán, akkor próbáld őt így elfogadni. Nem lesz nehéz. Te éld az életed, programozz a barátaiddal, ha ő addig azt választja, hogy otthon ül, akkor üljön otthon. Ha viszont ezt nem tudod elfogadni, hogy Ő ilyen, akkor jobb ha nem vállalsz gyereket, mert előbb vagy utóbb úgyis megcsalod majd egy macsó pasival.
2018. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van még célja, amiért él?
2018. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

egyet értek a 3assal! ha nem történik valami ritkaság számba menő változás, innen nagyjából a lefelé az egyetlen út, azért ne add fel hátha.


F

2018. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sem vagy már szerelmes belé.


Ami valahol érthető, 5 év után elmúlhat, de inkább az jön le a szövegedből, hogy kifejezetten irritál, idegesít is a férjed téged.


Ez már az a pont, amikor, ha a másik levegőt vesz, az is frusztrál, mert az ember lánya már háta közepére sem kívánja.



Ha újraolvasod, amit írtál, kicsit a kívülállók szemszögéből, akkor magad is láthatod, hogy sorról sorra szapulod a párodat, semmi nem jó.


Lehet, hogy ő amúgy ilyen, csak amikor összejöttetek, egy vagányabb, macsósabb arcát mutatta.


az is lehet, hogy úgy van vele, már megvan neki a feleség, minek törje magát, eltunyult.


Szerintem te egy extrovertáltabb, zajosabb, vagányabb, életigenlőbb, lendületesebb csaj vagy, ő meg egy zártabb, más ritmusban élő, földhözragadtabb valaki.


Most láttad meg, ilyen is valójában, és most jössz rá, hogy nem is klappoltok annyira.


Még 30 éves korodig találhatsz más párt, de én sem hiszem, hogy holtodiglan fogjátok bírni együtt, mert már részedről (és lehet a férjed felől is) nincs ebben annyi érzelmi kötőanyag.

2018. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!