Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem csaladja nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem csaladja nagyon csúnyán viselkedik velem es már ebbe kezdek belebetegedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk hazasok. A ferjem nővére és annak a lanya aki 22 eves nagyon utal engem, de ilyan szinten ha meglat pofakat vág, a ferjemmel szandekosan jopofiznak, csak velem nem. Ha szuli vagy nevnapom van tudomast sem vesznek rolam, de a ferjemet mindig felkoszontik. Sértő dolgokat szologatnak be nekem. Már ott tartok hogy pszichológushoz jarok es depressziós lettem ettől es par napja pedig ovsomort diagnisztizaltak nalam a legyengult immuntenszer miatt

2020. márc. 9. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Neked semmit nem kell tenned. Ez a férjed feladata lenne. Annyira alap lenne, hogy a párom az első és ha bárki csak csúnyán néz rá elküldöm a halál fszára akkor is ha családtag. Ha a párod nem tesz ezellen semmit, nem a te oldaladon áll akkor leginkább a párodat kéne lecserélni.

Egyébként meg nem kell erre rástresszelni, sosem értettem minek foglalkoznak azzal, hogy az évente háromszor látott büdös nagy senki mit gondol róluk. Ti egy külön család vagytok, semmi köze hozzátok a tesónak.

2020. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

A férjed tud arról mennyire kikészít ez? Ha nem, akkor beszéld meg vele nyugodt körülmények között. Ha igen, akkor azt, hogy nem szeretnél a családjával kontaktban lenni többé a fenti okok miatt.


A házasságban ez nem kéne gondot jelentsen, attól ő még ugyanúgy tud menni hozzájuk. Úgyis levegőnek néznek téged, felesleges foglalkozni és egy légtérben lenni velük.

2020. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Konfliktus kerülésnek ára van
2020. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 peca1000 ***** válasza:
65%

Miért nem küldöd el őket a halál fa....szára, ha sértegetnek, vagy pofákat vágnak?


Ennyire beszari vagy?


Álj már a sarkadra!


Azzal meg ne törődj, ha szülinapodon nem köszöntenek fel, te se tedd azt, ha nekik van.


Légy lekezelő velük, viselkedj úgy, ahogy veled szoktak.

2020. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Fölösleges beszólásokkal és pofavágásokkal lesüllyedni az ő szintjükre. Meg ez mindig elindít egy végeláthatatlan folyamot, adok-kapok és egyik fél sem olyan intelligens, hogy kiszálljon belőle.

Nem tudom, hogy milyen gyakran kell velük találkoznod, de mi lenne, ha ezeket a találkozásokat teljesen megszüntetnéd? Menjen a férjed egyedül, nyilván az ő családja, de neked minek kéne odamenned?

Másik: a férjed dolga lenne amúgy leállítani a rokonait, hogy ne sértegessenek.

2020. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Kész vicc, hogy màsoknak akarsz megfelelni és azon hisztizel hogy nem kedvelnek, sőt még magadat is tönkreteszed idegileg. Legyen màr benned tartàs és szard màr le ki utâl és ki nem. A sajàt nyomoruk. Mit izgat?

Engem is utàl a férjem egyik tesója. Soha még csak nem is köszönt, pofàkat vàgott vagy ràm se nézett, mikor összefutottunk. Pedig amúgy mi 10 éve vagyunk együtt. Pont leszarom magasról hogy mi a kínja. Nevetségesnek tartom az ilyen viselkedést. Hàlisten vagy 7 éve nem is làttam.

2020. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!