Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Alakult barmilyen iranyba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakult barmilyen iranyba a hazassagotok/parkapcsolatotok az osszezartsag miatt?

Figyelt kérdés
Nyilvan ahol mindketten otthonrol dolgoztok.
2020. márc. 27. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, pont olyan, mint eddig

munkaidőben hiába vagyunk mindketten otthon, nem egymással foglalkozunk

ha meg egyedüllétre vágyom, akkor bemegyek a hálószobába

nekem laptopom van, szóval nem probléma

2020. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a ház és rengeteg munka van a home office-al. Eleinte féltem tőle, mert az utóbbi időben jobban szeretek elvonulni. De így is meg tudom oldani, szóval nem fog változni semmi.
2020. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi elotte is szinte karanten szeruen eltunk, de szep helyen, tagasan. Ez elvileg ugyanaz, de megis olyan nyomaszto, hogy sokkal jobban osszetartunk, vitatkozas kozepen abbahagyjuk, jobban szeretjuk egymast. Mar nem szenvedelyesen, semmi izgi, de gatyaba raztuk magunkat.
2020. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,rájöttem hogy okádni tudnék a férjemtől mert egy önimádo,pszihopata,agresszív alak (lett)!!!Alig várom hogy vége legyen ennek a korona virusnak,keressek uj munkahelyet és eltudjak költözni!!
2020. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden olyan, mint eddig. Annyi, hogy kicsit idegesebbek vagyunk / voltunk, mert át kellett szerveznünk az esküvőt. De megoldottuk, szóval most már megnyugodtunk.
2020. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk voltak veszekedések, mindketten feszültek vagyunk. Nekem bezárták a munkahelyem, de segítenem kell a szüleimet, nagymamámat, akik zsarolnak a boltba menéssel... Nagyon nem jártunk el előtte se sehova, de most nekem sokkal több szabadidőm lett, fokozottabban igényelném a testi-lelki együttlétet, ő viszont munka után inkább kikapcsolódna játékokkal (amiben persze esélyem sincs részt venni). Szóval az alapvető ellentét hogy hogyan kezeljük a stresszt kiélesedett. Több időm van túlagyalni hogy miért nem vagyok számára pihentető stb.
2020. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!