Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányoktól kérdezem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, hogy 24,25 évesen a párkapcsolatotok megmaradt hosszútávon, komoly lett a későbbiekben, vagy "csak járogattatok" és szakítás lett a vége?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 23 éves voltam, mikor a páromat megismertem egy közösségi oldalon. 6 és fél éve még mindig tart a kapcsolat.
2019. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22 voltam amikor megismertem a páromat.2 év múlva összeházasodtunk.
2019. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24 évesen már férjnél voltam, 25 évesen pedig várandós. Most vagyok 31, és elégedett vagyok a házasságunkkal. Remélem, hogy még pár évtizedet eléldegélünk együtt.
2019. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21 voltam, mikor a páromat megismertem. Majdnem hat éve vagyunk együtt, pár hónapja házasodtunk össze.
2019. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azóta is együtt, hat éve.
2019. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem vagyok együtt azzal, akivel 24-25 évesen jártam, és tudtam is, hogy nem ő "életem szerelme", ettől függetlenül tök jól éreztem magam vele.

Sose érdekelt az örökre szóló nagy és igaz szerelem. Sose görcsöltem rajta, azzal voltam együtt mindig (most is), aki mellett jól érzem magam az adott időszakban, nem stresszelem az egészet azzal, hogy vajon 10 év múlva szülnék-e neki gyereket, mert nekem ez lényegtelen. Nekem a saját jelenem és boldogságom fontosabb, mint az, hogy egy pasi mellett örökre kitartsak, akkor is, ha nem kéne.

2019. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 os külön köszi , már azt hittem csak velem van baj
2019. okt. 30. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
24 évesen ismertem meg a férjem.
2019. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen ismertem meg az exemet. 5 és fél évig együtt voltunk, megkérte a kezem, igent mondtam, már az esküvőt terveztük, meg családot, aztán ennyi. Hogy mi volt, az hosszú :D
2019. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!