Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van aki az itt olvasott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki az itt olvasott párkapcsolati problémák alapján értékelte fel a házasságát?

Figyelt kérdés
Ugye mindenkinek a saját baja a legnagyobb, de ahogy itt olvasgatom a kérdéseket, rájöttem, távolról sem annyira rossz a házasságom mint ahogy gondoltam, éreztem. Jóval nagyobb problémák is vannak házasságokban mint amiket én annyira nehezen viselek itthon.
2020. ápr. 25. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Erre régen a "bi bi bííí" kifejezést használták, úgy tűnik mára kérdésnek álcázottan mennek a hencegések, hogy "nekem jó házasságom van nektek meg neeeem bibibíííí" csak szépen elrejtve, mind a szponzorált tartalmak is általában.
2020. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Köszi, de nem akarok elválni. Az itteni válaszok, tanácsok alapján, egy kapcsolatom sem tartana két hónapnál tovább.
2020. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, nekem nem szükséges látni más nyomorát, hogy tudjam értékelni azt, amim van. Viszont ugyanezen az elven attól még ha nekem valami rossz, nem lesz jobb attól, hogy másnak rosszabb. Ha nem érezném magam jól a házasságomban akármilyen okból kifolyólag, az nem változna meg varázsütésre csak mert másnak esetleg nagyobb problémákkal kell szembenéznie.
2020. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Nem úgy gondoltam. Inkább hogy ha kicsit belát az ember más életébe, problémáiba, akkor átértékeli a sajátját. Rájön, talán nem is akkora amekkorának ő gondolta, érezte.
2020. ápr. 25. 15:42
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én csak azt látom itt, hogy a problémák nagy részével nem tudok azonosulni, mivel nem vagyok érintett, és mivel soha nem szenvedtünk hasonló problémáktól sem, így segíteni sem tudok.

Tipikusan ilyen kérdések, a face, ista bekövetős, chatelős és más social médiából eredő gondok.


Szóval sokan olyanokon buknak ki, ami nálunk sosem volt gond.

2020. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hülyébb hozzáállás mint a "jó hát másnak sokkal szarabb..." Egyáltalán nem kell felértékelni egy kapcsolatot csak mert mást mondjuk agyonver a párja.

Az, hogy másnak a kapcsolata objektíven nézve rosszabb mint a tiéd nem azt jelenti, hogy a tiéd jó. Nem kell bennemaradni a szarban csak mert lehetne a párod sorozatgyilkos is. Igen, rengeteg ember él nagyon nagyon szar kapcsolatban. De ettől én nem fogok megmaradni egy kicsit rossz, kicsit ótvar, éppen csak egy kicsikét halálra ítélt kapcsolatban.

Tök mindegy, hogy 100 vagy 1 olyan problémátok van ami kinyírja a kapcsolatot vagy nem összeegyeztethető a két vélemény. A kapcsolatnak így is úgy is lőttek.

2020. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik valaszoloval egyetertek. Ha problemam van a parommal, nem intezem el annyival, hogy ahh mindegy, mert a gyakorin olvastam hogy masokat rangat a parja meg harminc novel csetel, a mi bajunk nem is olyan veszes... De, veszes, ha en annak erzem, attol meg, mert nyilvan lehetne ezeknek sokkal nagyobb baj is.

Mas kerdes, hogy alapvetoen az elmult ot evben talan ketszer vesztunk ossze barmin komolyabban, de az tenyleg olyan volt, viszont meg tudtuk targyalni gyakori es egyebek nelkul is, egyebkent ilyen apro baromsagok, amiket itt minden nap olvasok, hogy valaki tenyleg ilyenekkel el egyutt a mindennapokban, hogy bunkoznak vele, a hata mogott flortolnek, valaki abszolut nem veszi ki a reszet a hazimunkaban es mindent a masik csinal, leszarjak egymast a baratok miatt es tarsai, ilyenek nincsenek, de ezt a gyakori nelkul is tudom, hogy a mindennapokban “tokeletesen” mukodo kapcsolatunk van.

2020. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én inkább leértékeltem.
2020. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én enélkül is tudtam, hogy jó a házasságom, de az megdöbbentett, hogy sok házasság mennyire szar. Meg hogy milyen fos kapcsolatokban képesek tengődni emberek. Sokkal naivabb kép volt a fejemben, nem gondoltam, hogy ilyen sok a boldogtalan házasság.
2020. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értékeltem fel emiatt a kapcsolatomat. Sőt, biztos vagyok benne, hogyha én is kiírnám ide az apró-cseprő gondjaimat, akkor jönne olyan válasz, hogy már rég szét kellett volna mennünk.
2020. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!