Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párkapcsolati szemponrbol jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati szemponrbol jo dolog a kisbaba, kisgyereknevelés, inkább összeköti vagy egyre inkább elválasztja a feleket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 22:12
1 2
 1/18 VirágésBence ***** válasza:
69%
Egy jó házasságot nem tud tönkre tenni, max erősíteni. Szerintem legalábbis, de sajnos nagy sok párból nő és férfi helyett anya és apa lesz és egyszerűen eltávolodnak, szerelem sincs, szex meg még annyira se és aztán jönnek a megcsalások, a válóperek...
2016. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Egy jó kapcsolatot/házasságot nem tesz tönkre, de egy rosszat nem javít meg, az utóbbi esetben a gyerek szívja meg legjobban, pedig ő nem tehet róla.
2016. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Más lesz a kapcsolat.

Nem jobb, vagy rosszabb.

A miénket az első gyerkőc az első hetekben eléggé megterhelte.

Illetve, a szülés (borzalmas volt, illetve az állandó éjszakázás, fájdalmak, stressz engem leterhelt és ez egy kicsit megbillentette az egyensúlyt.

2016. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Én azt látom hogy amikor megszületik a baba akkor megerősíti de idővel egyre rosszabb lesz a kapcsolat és egy idő után csak úgy van egymással a férj és a feleség mint két idegen akik egy házban élnek. A gyerek miatt sokkal kevesebb idő jut egymásra stb. Részben emiatt sem szeretnék gyereket soha :|
2016. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha hajlandók elfogadni, hogy ők továbbra is férj/feleség akkor megerősíti. Ahol kihűl a dolog szerintem vagy-vagy alapon gondolkodnak a felek. Szomorú hogy az igazán fontos szerepeket nem hajlandók a kedves felek párhuzamosan vinni. Minden más elsőbbséget élvez :( 29/f
2016. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erős próbatétel, sokkal jobban kell próbálkozni onnantól, hogy minden jó legyen párkapcsolati szinten is.
2016. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

A hazassag legnagyob probaja a gyerek.

A hazassagok amik felbomlanak a szules utani 2 evben bomlanak fel leggyakraban.

2016. márc. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
A gyerek vállalása egy párkapcsolaton belül, határhelyzetekbe sodorja a feleket, amikben nagyon hamar felszínre kerülnek az ember eltakart, még számára sem ismert sajátosságai. A gyerek születésével nagy megmérettetés elé kerül a férfi és a nő közti kapcsolat. Átminősülnek korábbi viszonyulások, vélemények, és nem lesz az élet többé olyan, mint előtte volt.
2016. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp mérföldkő, de úgy gondolom, egy igazi erős érzelmeken alapuló kapcsolatot nem tehet tönkre.


Más kérdés, hogy a környezetemben nagyrészt nem ezt látom. Rengeteg olyan párt ismerek, akik a gyerekük születése után 1-2 éven belül szét is mentek, szakítottak, vagy elváltak.

Az a baj, hogy amikor megszületik a gyerek, nagyon sokan elfelejtenek férj és feleség, barát/barátnő lenni, és csak anyák és apák lesznek, ami felemészti a kapcsolatot. Egy kapcsolat annyi amennyit beleteszel. Annál nem több.

Sok ismerősöm van. Ha végiggondolom, 3-4 olyan párt tudnék mondani (azok közül akiknek gyerekük van), akiknek már nagyobbak a gyerekeik (legalább 5 éves), és még mindig együtt vannak. Ez azért elég ijesztő. A többiek vagy csak mostanában szültek, vagy terhesek.


Engem nem érint a dolog egyébként. Nekünk nem lesz gyerekünk soha.

2016. márc. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
utolso, és a 3-4 párral szemben, akikek minimum 5éves a gyereke, hányat tudsz kb, akik meg szétmentek addigra vagy pár évvel később ? szoval a kapcsolat nem tart ki,maximum a gyerek általános alsos koráig ?
2016. márc. 15. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!