Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is úgy érzitek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy érzitek, hogy a mostani helyzet benyelt egy évet párkapcsolati szempontból is?

Figyelt kérdés
Akik úgy érezték, hogy még van maximum kettő évük a család alapításra, azoknak most borult végleg a dolog. Tudom nem lehet így sarkosítani, ezek számok és csak matek, de például egy 38 éves nő, aki 40 alatt akart szülni az úgy gondolta, ha most ismerkedik meg, egy év az ismerkedésre megy el és egy év a baba jövetelére, kb. Nahhh, ez most borult, hisz ki mer a mai helyzetben randizgatni...

2020. márc. 31. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

"de például egy 38 éves nő, aki 40 alatt akart szülni az úgy gondolta, ha most ismerkedik meg, egy év az ismerkedésre megy el és egy év a baba jövetelére"


Ne haragudj, de nekem ez inkább úgy hangzik, mint amikor valaki ilyen all-in-one spermadonort keres záros határidőn belül. Bleh. (Ja, és nő vagyok.)

2020. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Írhattam volna férfi példát is, akik már évek óta tolják ki a saját határidejük, s nemrég gondolták ki az utolsót, nekik is borult egy pillanat alatt, szinte...
2020. márc. 31. 10:59
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Valahol igazad van, pl. akik most akartak házasodni, valószínűleg nem tudnak, hacsak be nem érik egy gyors összeiratkozással.

Házépítés csúszik, tehát ha valaki ennek fényében tervezte a családalapítást, az is csúszik.

Aki most tervezett teherbe esni, ha van esze, most nem próbálkozik.

2020. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinném hogy 40 felett ne szülhetne gyereket egy nő, vagy hogy 40 felett nem lehetne házasságot kötni.


Viszont igen, a jelenlegi helyzetben felejtős az ismerkedés. Vagyis lehet irogatni annak akinek jó beszélőkéje van , aztán majd jó pár hónap múlva találkozni.

Én nem hiszem hogy fenn tudnék tartani hónapokig egy beszélgetést , ismerkedést, egyszerűen személyes kontakt nélkül kifogynék a szóból. Így inkább nem írok most senkinek társkeresőn. Mondjuk nem mintha előtte olyan nagy sikerem lett volna...

F37

2020. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Írogatás? Meddig?

Alap esetben is ritkán pörgött fel, nemhogy mostanság...

2020. márc. 31. 11:17
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
#5: tudod, hosszasan írogatni azok tudnak, akiknek nagy a szókincsük, széles az érdeklődési körük, általában véve igen színes, izgalmas egyéniségek, és érdeklik őket az emberek, meg a világ.
2020. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6:

Igen, a képesség vagy megvan, vagy nincs.

Na de, egy "géppel" beszélgetni hónapokon át... 😂

2020. márc. 31. 11:28
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
#7: miért, belefutottál valami AI botba?
2020. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem érzem úgy, hogy "benyelt" volna egy évet, csak kissé bosszant, hogy el kellett halasztani az esküvőt. De nem tragédia, így még jobban ki tudjuk dolgozni a lagzi részleteit.
2020. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi folytatjuk ugyanúgy a házépítést.
2020. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!