Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igazságos ez egy házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságos ez egy házasságban?

Figyelt kérdés
Házasságban élek,jelenleg nincs munkám.Bár férjem eltart és eddig is jóval többet keresett mint én,fizetése fennmaradó részével,megtakarításaival maga rendelkezik.Még csak nem is tudom mennyi az mert meg sem beszéli velem.Ez azért esik rosszul mert itthon mindent én csinálok,mosás,takarítás,főzés,plusz teljesítem az egyéb elvárásait.Jogos hogy nekem nullás a bankszámlám holott férjnél vagyok?
2020. ápr. 28. 17:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
21%
Igen,feleség vagy nem a szeretője.
2020. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
85%
Azt a részét megértem, hogy neked nem utal pénzt, de hogy meg sem beszéli veled a pénzügyeit, az furcsa.
2020. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
75%
nem,a férjed kb semmire se tart téged,és önzö,zsidó.nálunk minden pénz közös egy kapcsolatban.ez nem házasság bocsi.kihasznál téged ő meg gyűjtöget ki tudja kire,mire.
2020. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
26%

Attól még, hogy házasok vagytok ő keresi a pénzt... Hagy gazdálkodjon már vele, ő dolgozik érte. Eleve bármilyen normális kapcsolatban ez így működik, ugyan úgy megvan az enyém-tiéd. Enélkül csak egy lekorlátozó fos lesz az egész amiben nem lehet haladni.

Megvan mindened, telik mindenre akkor nem mindegy? Ha el akarsz válni tőle lehet vinni a pénz felét (kicsit sem jogosan erkölcsileg de mindegy..), addig meg nem mindegy, hogy mit csinál a fennmaradó résszel? Hogyha akarsz saját költőpénzt akkor menj el dolgozni. Lehetőség ezer meg egy van.

A házimunkán sem kell gondolkozni, tök egyértelmű, hogy ha a párom hoz mindent ami anyagi jellegű akkor én csinálom a többit, munkamegosztás.

2020. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
66%
te csak azt hiszed hogy férjnél vagy feleség vagy,mindent magának akar,félelmetessen irigy.számára te semmi vagy,semmit se érdemelsz.
2020. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
22%
Ha nincs kereseted mégis mit akarsz?
2020. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem normális dolog. Semmibe vesz a férjed. Keress munkát, ne szolgáld ki a férjed és fontold meg a válást.
2020. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%

Nem jogos. A férjed önző.

Én beszuntetnem a házimunkát, ne csináld ezt sok szart. Elveszi az időt a munkakeresestol.

2020. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
73%
nem,ilyen pasitól el is válnék,aztán legyen boldog a pénzével,dugja fel.
2020. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
36%
Hát én nem mindenkivel értek egyet. Nálunk ez nem így van, van egy szint ami közös és megkérdezés nélkül is valamelyikünk többet fizet mint a másik, attól függ ki veszi ki hamarabb a csekket és , hogy kimegy el hamarabb vásárolni. Közös bevásárlásunkon is attól függ ki áll előre a kosárnál .... én nem csináltam belőle problémát de mindketten tudjuk ,hogy amíg egymásnak tudunk teljesíteni, addig a fennmaradó összeg senkit nem érdekel. ..és hogyha minden ki van fizetve semelyikünket nem érdekli a másiknak a számláján mennyi van. Van egy bizonyos szint ameddig egy adott szakaszon a pénz csak az övé, mert Ő is dolgozott meg azért a pluszért. De ha megkérdezem válaszol és a kérdésből sem csinál problémát. Illetve van , hogy automatikusan közöljük a másikkal, hogy nekem mennyi van neki pedig annyi.... hogy ha véletlenül beütne a krakk akkor tudjuk és tisztában legyünk vele. A netbankba is egymás előtt lépünk be, amikor munkanélküli voltam és jöttek a számlák akkor automatikusan megkérdezte hiszen a férjem és egyben a társam, hogy kitudom fizetni még van-e annyi. De az is túlzás, hogy csak úgy utaljon neked hiszen közös kasszában vagytok és hogyha most ő dolgozik és ő fizet és neked nem kell semmire akkor minek, vagy csak a tudat nyugtat hogy van rajta neked is?! Ha viszont menni akarsz valahova Bár ilyenkor az igényekről le kell mondani, ezen azt körmöst szempilla vagy bármilyen egyéb. Akkor szerintem csak megbeszéled vele és megvan oldva
2020. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!