Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy 13 év házasság után másnál is alábbhagyott a szexualitás? A férjem állítja, hogy más házastársak minden nap szexelnek. Kíváncsi lennék, hogy máshol is okoz-e problémát a napi rutin, tehát háztartás, meló, gyerekek. Amikor a feleség már a fáradságtól úgy dől az ágyba, ahogy van :)

2020. máj. 14. 09:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes. Amikor ilyen kérdések vannak, általában az van, hogy a többség naponta többször is szexszel a 10-20-30 éves házasságában. Lehet hogy ők most is szexelnek, nem érnek rá gyékázni. :)


A szavazásra megtettem a voksom.

2020. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
De aki minden nap szexel, az hogy csinálja? 5 perc? Vagy hogy? 8 óra, vagy több meló, utazás, háztartás, gyerekek egyéb intéznivaló, valamikor aludni is kellene, stb.
2020. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
13%

Mi ugyan nem vagyunk hazasok, de 8 ev együttlét utan (te 13 ev hazassagot irtal, de mennyi ideje vagytok együtt, megtobb? Vagy infantilis magyar modon 2 honap utan koltozes hazassag volt?) is naponta többször is szeretkezünk, vagy szexelünk, de 1x minimum. Emellett ha nem napi 1x minimum kicsapom, de van ra pelda hogy napi 6-8x is.


Akik nem unjak meg a masikat, meg vonzo a masik, azoknal igy megy. Nem mondott az a Schobert Norbi akkora badarságot. Instagrammon meg lehet nezni a fitnessmodellé vissza vagy atalakult tobb gyerekes anyukakat. Nem kotelezo igenytelennek lenni.

Megjegyzem nalunk nincs gyerek es nem is tervezunk, mert picit tudatosabbak, ertelmesebbek vagyunk annal, mintsem hogy az osztoneinknek eljunk (mielott valaki azzal jon h "dehat a szex is az", nem, elvezetbol, szeretetbol nem az, fajfenntartasbol az).


Ja es elottem levo valaszolonak mondom, altalaban 45p-1 oras keret a minimum, es ebbe elojatekot nem szamoltam.


Hat utso, aki nem vallal nyakra-fvszra gyereket es van existencuaja az bizony raer a sajat eletet elni, ha mar itt van a foldon. Szomoru hogy a legtobb ember nem tudja ezeket a dolgokat es normalis eletet elni.


24/F

(csak azert irom le a korom, hogy leszolhassatok, hogy csak azert mondok ilyet, mert fiatal vagyok. Pedig nem. Sok idosebbnel ertelmesebb, es ezek a gondolatok is, foleg azoknal akik jonnek majd szidni, meg dislokeolni. Azoknak inkabb azt ajanlom gondoljak at az eletuket, ertekeljek at :) )

2020. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Kezdjük mondjuk azzal, hogy sosem dőlök be az ágyba egész napos gürizés meg más után való ganézás után. A párom mindig mindenből maximálisan kiveszi a részét, kérés nélkül főz mos takarít. Mivel mindent ketten csinálunk így max 1-2 óra megcsinálni bármit és inkább szórakozás mint munka.

Aki összejön egy semmirevaló palival aki nem veszi ki a részét a háztartásból az magára vessen. Nyilván tök érthető, ha a legkevésbé sincs kedve a nőnek egy nagy gyerekkel lefeküdni miután 5 órát ganézott utána. Ezért kell normális férfit választani.

Egyábként a mi szexuális életünk többek között emiatt sosem változott a 10 év alatt. Nyilván nincs minden nap szex, de ugyan úgy megvan a heti 3-4 alkalom mint az elején. Aki nem lustul el csak mert le kellett dolgoznia 8 órát, és energiát rak a kapcsolatba az meg tudja őrizni az érzelmeket és a vágyat. Magába a kapcsolatba kell munkát fektetni, minőségi időt együtt tölteni és megmarad a szex is.

2020. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a tipikus az, hogy kötelességé válik. Mármint a férfi nem udvarol, a nőnek ezért nincs hozzá kedve, és mivel nincs szex, a férfi úgy érzi, hogy úgysem érdemes udvarolnia. (Most mindegy, ki kezdte és milyen jogosan.)

Szexuális étvágy meg egyébként is változik az idők során. Szülés, szoptatás, klimax, öregedés, kapuzárási pánik, munkahelyi stressz... és még ezer dolog. Nincs az az ember, aki évtizedekig menetrendszerűen ugyanúgy működik, akár párban van, akár egyedül.

2020. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mi pontosan 13 éve vagyunk együtt, 10 éve házasok. Azt látom, hogy nem csak nálunk van így, mármint hogy kevesebb az együttlét. A félreértések elkerülése végett én sem dőlök be az ágyba ganésan, természetesen átvitt értelemben értettem. Maximálisan igazad van abban, hogy energiát kell fektetni a kapcsolatba. Most már látom, hogy nálunk a probléma ott kezdődött, hogy én sok-sok energiát fektettem bele, ő viszont nem igazán. :)
2020. máj. 14. 12:18
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Az elején sem volt minden nap. Heti 2, 3 alkalom volt. Aztán idővel beállt

a heti egy. Hétvégén. 20 éve vagyunk együtt.

2020. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs minden nap, de az házasság és gyerek előtt sem volt. Nyilván egy kapcsolatban vannak jobb és rosszabb időszakok ebből a szempontból is, az ismerkedés legelején, amikor még mindketten fiatalok és zsengék voltunk (:') ), akkor persze ment a napi akár többszöri szeretkezés is, de ez nagyon hamar, pár hónap alatt beállt egy stabil szintre, amit többé-kevésbé tartunk azóta is (2-3 naponta egy alkalom). Szerintem egy kapcsolatban valahol természetes, hogy X év után nem lesz pontosan ugyanolyan, mint az első 1-2 hónapban, főleg amikor vannak olyan "zavaró" tényezők is, mint egy (több) gyerek. Na meg az ember életében úgy általában is vannak időszakok, hangulata ingadozik, az élethelyzete nem hozza pont úgy a dolgot, amikor mi a férjemmel lakásra gyűjtöttünk pl, akkor látástól vakulásig dolgoztunk, hónapokon keresztül csak max 1-2 moziba mentünk el, de nem igazán csináltunk más pihentető programot, és eleve nagyon rá voltunk stresszelve erre az egész lakásvásárlás kérdésre, így nem annyira volt egyikünk sem a libidója csúcsán. Aztán persze ez megoldódott, minden szuper volt, majd jött a gyerek, aki mellett újra kellett tanulni ezt az egész női-férfi dolgot, az sem volt teljesen zökkenőmentes, szülés utáni depresszióval és egy többemberes babával szinte esélytelen volt azonnal visszahozni a kezdeti lángolást. De jól választottam férjet, fantasztikus társ és apa, segített mindenben, amiben csak tudott, borzasztó sokat tett azért, hogy én is talpraálljak és ismét visszataláljunk egymáshoz, így most már megint mondhatni idilli minden :)


Szóval, szerintem azt elvárni, hogy minden folyamatosan egy szinten menjen, függetlenül az életeteket és titeket érintő változásoktól, irracionális lenne. Az a lényeg, hogy az ilyesmi is veletek együtt alakuljon, ha valami gond van, azt megbeszéljétek, közösen tegyetek ellene. Azt viszont kétlem, hogy MINDEN házasságban 20 év után is, gyerekek mellett folyamatosan, hullámzás nélkül mindig minden nap maratoni szexcsaták lennének, és csak ti meg mi vagyunk egyedüli kivételek. :)

2020. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Azért ehhez két ember kell.Általában a férfiaknak nagy az étvágyuk,mit csináljanak szerencsétlenek,ha a feleséguk szeret ke...élni csak nem veluk.Mi mivel mindketten szeretunk szexelni,és igenyeljuk is így nálunk semmi gond nincs!Ez nincs évhez kötve!Dolgozni kell azért,hogy a vonzalom meg a tűz megmaradjon.Ha ez nincs,viszont látásra!
2020. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
14 éve vagyunk együtt. 10 éve házasok. Én 33N a férjem 40. 2 gyerekünk van, 6 és 9 évesek. Mind a ketten dolgozunk, férjem meg szombaton is. Általában heti 1 alkalommal szexelünk hétvégén.
2020. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!