Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan dolog, amit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan dolog, amit nagyon szerettetek volna, de feláldoztatok a kapcsolatotokban azért, hogy ketten előbbre jussatok?

Figyelt kérdés

Előbbre jutás alatt azt értem, hogy a közösen szerettetek volna házat venni, elköltözni... Olyan ami a kettőtök érdekeit szolgálta már, nem csak az egyént.

Megbántatok időközben, hogy az a dolog kimaradt az életetekből? Vagy esetleg hogy nagyon sokat kell rá várni, hogy újra legyen rá lehetőség?



2020. máj. 15. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen és nem is tartom jó ötletnek. Benned marad a tüske, hogy mi lett volna, ha...
2020. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig szerettem volna egy komolyabb motort venni magamnak. Halogattam aztán megházasodtam, ház, gyerekek. A feleségem szerint a gyerekekkel lemondtam a motorozásról mert veszélyes és nem szeretné egyedül nevelni őket. Elfogadtam. Aztán autót akartam cserélni. Inkább a házra költöttem és a gyerekekre hogy látszódjon hogy haladunk. Engem zavar ha úgy telik el akár egy év hogy nem látszik előre haladtunk. Tavaly eladtam a faházas nyaralónkat és vettem helyette egy téglát ami fűthető és télen is lehet benne akár lakni is. Idén még nem sikerült nagy eredményeket elérni. Remélem az év második felében azért fel tudok mutatni vmi pozitív haladást. 40/F.
2020. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Később nem volt belőle probléma? Nem idegesített belül, hogy nem vettél motort?

A gyerek kötelezettség, de én nem mondanám, hogy sose motorozzunk. A férjem nagyon szeret... Igaz, nekünk még nincs gyerekünk, de ő akkor is felülne rá.


Én is így gondolkodtam mindig, hogy előbbre vettem a kettőnk dolgát, megnéztem kell e az a dolog amire vágyok, vagy van e fontosabb, sürgősebb dolog.

De bennem bennem maradt a tüske amikor szembesültem, hogy mindenkinek van már autója az egész családban, az amiről én lemondtam. Mindig másba fektettem a pénzt, mert olyan volt az élethelyzet.

2020. máj. 15. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem idegesített. A feleségemnek is vettünk egy jó családi autót VW Touran. Már én is úgy vagyok vele hogy inkább a közössel szeretnék előre haladni mint csak a saját dolgaimat nézzem.
2020. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem lennék ilyen kapcsolatban ahol erre szükség van. Szerintem nevetséges előrejutás alatt házvásárlást meg ilyen baromságokat érteni. A közös soha nem állhat afelett, hogy a két külön egyén minden igénye ki legyen elégítve. Annyira leszarom, hogy mikor lesz ház, ez a legkevesebb egy kapcsolatban. Először mint két egyén tökéletesítsük az életünket. A kapcsolat meg nem ettől fog fejlődni, először az ezerszer fontosabb dolgokra kell koncentrálni mint például az érzelmi szint. Nálunk mindig az volt a prioritás, hogy mindkettőnknek szó szerint minden egyéni célja, igénye teljesüljön és egyénekként haladjunk előre, támogassuk a másikat minden céljában. Az, hogy mikor lesz ház vagy esküvő ezredrendű volt mindig. Nyilván ezért működik 10 éve tökéletesen, soha nem volt ráerőltetve, hogy dehát ez közös és akkor ez legyen a minden.
2020. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szerintem ilyen. Vagy nem szerettem volna nagyon, vagy annyira összeillettünk a párommal, hogy nem okozott gondot meglépni vele együtt sem
2020. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!