Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az az érzés, dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az az érzés, dolog amit kívánnátok a kapcsolatotokba de nem kapjátok meg most? Hajlandók vagytok tenni érte? Pl. Ha megkíván ez egy szakítást.

Figyelt kérdés
A korotokat szíveskedjetek odaírni.
2013. okt. 21. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Most jó lenne együtt sétálni egy nagyot, vagy kettesben lenni, de egy szerelmeskedést sem vetnék meg. :D Nem teszek most érte, párom éjfélig dolgozik, a szabadnapján meg úgyis bepótolunk minden elmaradást. :)
2013. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szerelmeskedést és a sétát vállalom.
2013. okt. 21. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt kéne leirnom mit kapok mert az sokkal kevesebb! Ugyanis szinte semmit nem kapok meg amit szeretnék de nem szakitok mert sajnos még nagyon szeretem és bizom benne hogy meg tudjuk oldani. Bár kezd kiábránditani, ahogy viselkedik.

Pár hete azt mondta nem szeret. (2 hónapos kapcsolat) Igy érthető, hogy miért nem ad, miért nem kapok szinte semmit tőle. El akartam hagyni, de nem hagyott elmenni azt mondta próbálkozzunk még. Oké.


-Nem kapok becézgetést, törődést, figyelmet, kedves szavakat

- Nem kapok szexet, ölelést, együtt alvást. Ha nem látnám nem hinném el, hogy egy pasi nem akar szexelni. Azt mondja nem csal meg, dehát mondani mindent lehet leellenőrizni nem tudom sehogy. 25/L

2013. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm a felajánlást, de inkább páromra bízom. :D

Első voltam 19L

2.5 éves kapcsolat

2013. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jössz te még az én utcámba! :D
2013. okt. 21. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd te az enyémbe. :P:D
2013. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az mesés lenne! :) Zsákutcádba...:D
2013. okt. 21. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Most jöttem haza tőle külföldről. 3 éves kapcsolat. Most legszívesebben vele lennék, tvznénk, aludnánk, vagy szexelnénk. 26/N
2013. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!