Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet feldolgozni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni ha a feleségeteknek nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
10 éves házasok vagyunk 3 éve kezdtünk el próbálkozni. Voltunk orvosi vizsgálaton és kiderült ,hogy a feleségemnek nem lehet gyereke.
2020. jan. 28. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Tarts ki mellette, szeresd, támogasd. Nem tehet róla, ezt próbáld meg értetni vele, és főleg azt hogy ő még attól úgyan olyan nő!! Tudom mit élsz át, de azt is hogy párod min megy most keresztül, én próbálok programok szervezni, csavarogni, lekötni a figyelmét, de nagyon nehéz! Lassan nagyon lassan fogja tudni elfogadni, de ahhoz te is nagyon kellesz.

Gyermek nélküli, 19 éves házas férfi vagyok.

2020. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs ! 19 éve házas
2020. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem élném meg tragédiaként, igaz én nő vagyok.

Ha úgy határoznánk, hogy muszáj egy gyerek az életünkbe, akkor örökbe fogadnánk. Ami hozzáteszem, semmivel nem kevesebb munka és ugyanolyan szép, mintha saját lenne.

Szerintem nagyon szép dolog esélyt adni egy gyereknek a normális életre. Mert különben jó eséllyel elkallódna, vagy lány esetében már 15-16 évesen mehetne prostinak. Elég szörnyű...

2020. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andi80018 ***** válasza:
100%
A lombikkal sem sikerült? Azt próbáltátok?
2020. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy örülj neki,hogy nem lehet gyerek. Ha lehetne, én se szülnék meg nem is házasodtam volna soha.
2020. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem viselne meg, de nem vagyunk egyformák.
2020. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!