Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pár év alatt a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár év alatt a feleségem teljesen kontrollmániás, főnökösködő lett, én meg mindent ráhagytam, szóval papucs lettem. Ebből van visszaút?

Figyelt kérdés

Persze mindig is domináns jellem volt de az elején még minden oké volt. Persze amit nagyon akart kiharcolt magának, és itt rontottam el, h lusta vagyok és utálok bemenni vitákba, ráadásul könnyen tud manipulálni ha akar..

Most 4 év házasság után ott tartunk hogy:

- ha valamit akar, azonnal ugranom kell

- házimunka, kb már majdnem mindent én csinálok

- haverokkal nem mehetek sehova. már a vírus előtt is problémás volt a dolog, de most már teljesen letiltott róla.

- nem vehetek magamnak semmit mielőtt nem kérdezem meg

- készpénzt elveszi, kártyával fizetek de a fizetéseket minden hétvégén átnézi.

- pontosan összeállítja h mit ehetek, ha olyan kaját piát talál itthon ami nem egészséges, rögtön kidobja.

- számítógépes játékot napi 1 órára korlátozta

- és még sok apró dolog, igazából mindenbe beleszól. hogy hogyan öltözködöm, hogyan tartok rendet, és még sorolhatnám


Elválni nem akarok, inkább az érdekelne van-e olyas valaki aki ilyen helyzetbe került de ki tudott mászni belőle.


2020. jún. 17. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elválni nem h nem akarsz, nem engedi meg, mondd csak ki :)
2020. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Egészségedre!
2020. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

"nem vehetek magamnak semmit mielőtt nem kérdezem meg"


:DDDDDD

2020. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Te nem a férje vagy, hanem az egyik gyereke.
2020. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Na akkor elmondom mi lesz drága barátom!! Nőként mondom hogy utáljuk a papucs pasikat. Ez nem azt jelenti hogy az kell, hogy verjenek, kiabáljanak stb.. De fontos hogy legyen egy férfinek önálló gondolata. Álljon a sarkára ha kell!! Én csak abban bízom hogy ez csak poén!! Ilyen pasi nincs a világon!! Illetve pasinak sem nevezhető!! Kemény kritika de neharagudj, nyisd már fel a szemed!! Kérdezem én, mit fog veled tenni ha nemet mondasz?? Elver? Nem kapsz testet?? Vagy elhagy?? Hát ettől csak jobbat kaphatsz!! Amíg te játszod a papucs kiskutyát, egy igazi pasi meg megadja ami kell neki!! Remélem az ágyba nem kérsz elnézést a lökdösödésért?? Tehat kapd össze magad es légy férfi!! Mond meg neki hogy a bankkártyád a tiéd, azt veszel amit akarsz abból a pénzből amit te saját magad megkeresel, es bizony nem vagy cseléd. Ha nem tetszik, lehet pakolni es távozni..
2020. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Kamu.
2020. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5, nincs igazad, én se vagyok az a kifejezett papucs kategória, de ismerek olyan nőt, akit csak úgy lehet elviselni, ha a föld másik felére költözöl tőle.

Az ilyen irányításmániás nőnél 2 verzió van: vagy elviselik napi 5 liter pálinkával, vagy egyedül él.

Elkényeztetett, akaratos, torz személyiség.

Ha egy kicsit is nem vagy résen egy ilyen személlyel, és nem harcolsz vele napi szinten 1000x, hogy ki a főnök, elkezd brutál módon elnyomni, és uralkodni rajtad, hülyegyerekként kezelni.

Hogy az ilyen embert hogy lehet kezelni?

Nem tudom, de sose akarnám megtudni.

Értelmes ember hagy élni másokat. Ők nem azok.

2020. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom megcsaltad, azért lett ilyen
2020. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Tiszteletre méltónak tartom, hogy nem a házasságod felbontásában keresed a problémád megoldását. Először is meg kell tanulnod megbeszélned a pároddal azokat a dolgokat, amik nem tetszenek. Én sem szeretek vitatkozni, ilyen szempontból megértelek. De a nézeteltéréseket békésen is meg lehet oldani.

Itt találsz néhány hasznos tanácsot ehhez:

[link]

Sok szerencsét! :)

2020. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Ez úgy van, hogy a nő olyan férfihez megy hozzá, akit tud tisztelni, másképp ugye lehetetlen szeretni. Aztán egy bizonyos fajta nő - tisztelet a kivételnek - csinál egy papucsot, amiben a férje is partner hogy béke legyen. Ezt követően lenézi a férjét és vagy kidobja, vagy összeakad egy határozott, tisztelhetőbb fickóval, akiből aztán megint papucsot gyártana.


Szerintem Te ne lázadjál! Már minek?

2020. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!