Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pár év alatt a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár év alatt a feleségem teljesen kontrollmániás, főnökösködő lett, én meg mindent ráhagytam, szóval papucs lettem. Ebből van visszaút?

Figyelt kérdés

Persze mindig is domináns jellem volt de az elején még minden oké volt. Persze amit nagyon akart kiharcolt magának, és itt rontottam el, h lusta vagyok és utálok bemenni vitákba, ráadásul könnyen tud manipulálni ha akar..

Most 4 év házasság után ott tartunk hogy:

- ha valamit akar, azonnal ugranom kell

- házimunka, kb már majdnem mindent én csinálok

- haverokkal nem mehetek sehova. már a vírus előtt is problémás volt a dolog, de most már teljesen letiltott róla.

- nem vehetek magamnak semmit mielőtt nem kérdezem meg

- készpénzt elveszi, kártyával fizetek de a fizetéseket minden hétvégén átnézi.

- pontosan összeállítja h mit ehetek, ha olyan kaját piát talál itthon ami nem egészséges, rögtön kidobja.

- számítógépes játékot napi 1 órára korlátozta

- és még sok apró dolog, igazából mindenbe beleszól. hogy hogyan öltözködöm, hogyan tartok rendet, és még sorolhatnám


Elválni nem akarok, inkább az érdekelne van-e olyas valaki aki ilyen helyzetbe került de ki tudott mászni belőle.


2020. jún. 17. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Beadod a válását, itt már csak ez segít. És tanulsz a dologból és nem leszel legközelebb puhap*cs.
2020. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

A leírás alapján te inkább a gyereke vagy, mint a férje. Nagyon ciki, hogy ennyire behódoltál neki, ezek szerint ő ilyen jellem. Változtatni nem tudsz, mert ebből csak mindennapos veszekedések lesznek, sosem akarja majd átadni a gyeplőt. Vagy megszoksz vagy megszöksz és elválsz.

Próbáld ki azt, hogy áthívod a haverjaidat egy házibulira. Az asszonynak ne szólj, majd rájön, ha már kopognak az ajtón. Ha erre balhézik és hazaküldi a haverjaidat, akkor mégcsak önálló akaratod sem lehet, nem tisztel és nem is szeret. Miért vagy együtt egy olyan nővel, aki se nem tisztel, se nem szeret? A gyerek meg a hitel nem lehet kifogás, ezrek válnak ezek mellett.

2020. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Teljesen behódoltál neki, lassan egy saját gondolatod sem lehet... Vagy elfogadod a helyzetet,és így élsz tovább vagy a sarkára állsz aminek lehet válás lesz a vége, te döntésed....
2020. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
*sarkadra
2020. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%

Jajj ezek a kommentek. En nem voltam meg ilyen helyzetben, de kivanom, hogy tudjanak ra még érdemben valaszt adni.


Tetszik, hogy megoldani szeretnéd a kapcsolatod. Nehany hozzaszolonak: nem (readasul alaptalan, indokolatlan) szemrehanyast kert a kerdezo, hanem tanacsot, hasonlo tapasztalatokkal rebdelkezoktol. Nelyik kommentet komolyan nem ertem. :S

2020. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
Ebből csak egy út van a válás!!! Más nem lesz! Ha ellenszegülsz a vége ugyanez lesz előbb vagy utóbb! Sok sikert!
2020. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Lett már azóta megoldás a kérdésedre? Én is hasonló helyzetben voltam/vagyok, teljesen átérzem a helyzeted, annyival talán könnyebb nekem, hogy nem vagyunk házasok. Idővel mindenben próbáltam visszavenni az irányítást, legalábbis a saját dolgaimban, énidőmben. Természetesen rengeteg veszekedés árán. Most ott tartunk, hogy ha erővel nem tud hatni rám, akkor jön az érzelmi manipuláció. Viszont ez így nem tart sehová úgyhogy már szét is költöztünk. Neked hogy áll a dolog? Én azt mondom, amíg nincs gyerek, se közös hitel, addig menekülj. Igazán ha van is gyerek, akkor is menekülj, ne hagyd, hogy ebben nőjön fel és úgy éljen, hogy ez a normális kapcsolat, mert akkor ő is ebbe a hibába esik.

2022. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!