Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőként jogosan érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként jogosan érzem magam megalázva ha a párom visszautasítja az együttlétet?

Figyelt kérdés

Van már 1 kisbabánk is, így mindig örülök amikor alkalom nyílik a dologra. Többször volt már hogy visszautasított mert "nem alkalmas" vagy "siet reggel" holott később mással ütötte el az időt. Ilyenkor nagyon megalázva erzem magam. Nagyon próbálok figyelni a külsőmre, alakomra, szerencsére visszafogytam teljesen. De amikor van 1-2 ilyen alkalom alig birok a szemébe is nézni utána. Ritkán van ilyen, egyébként szoktunk együtt lenni, nagyon jó volt mindig is a szex, szülés óta is az, és alapvetően ő szokott sokszor kezdeményezni, mégis olyan mintha a nőességemet veszteném el ilyenkor. A férfiaknak ilyenkor mi jár az eszébe? Más nőkkel is elöfordul ilyen? Ezt hogyan kezeljem, vagy leginkább sehogy és csak felejtsem el?

(Normális válaszokat, köszönöm)


2020. jún. 18. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem túlreagálod. Nekem is gyakran van, hogy egyszerűen nem vagyok abban a hangulatban és ez nem a páromtól függ. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Régebben is előfordult ez, vagy csak az utóbbi időben?

2020. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nőként is úgy gondolom, hogy ebből kár ilyen problémát csinálnod. A férfiaknak sem mindig elég egy gombnyomás, hogy beinduljanak. Azt mondod, hogy egyébként semmi baj a szexuális életetekkel, akkor felesleges ezen agyalnod.
2020. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Így van, nagyon nagyon túlreagálod.
2020. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi férfiak sem vagyunk ám szex robotok. Gondolom neked is van olyan, hogy nincs kedved hozzá és visszautasítod őt. Ugyanaz jár csak a fejében, hogy nincs hozzá kedve.
2020. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy van. Nálunk 2 hétben talán 1 szer van. Inkább kiveri mint hogy velem legyen. Nálunk is van gyerek.
2020. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
#5: besegítsek? 🙂
2020. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy jó a szexuális életetek, akkor ezen kár rágódni. A férfiak sem robotok. Nekem is rosszul esik, amikor a párom visszautasítja a közeledésemet, de neki sincs mindig hozzá kedve, és ez tök természetes. Én is szoktam visszautasítani az ő közeledését, de ettől nem szeretem őt kevésbé.
2020. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Ide kapasbol 6 -8 szepfiu szuksegeltetik megvigasztalni a valaszolokat ...
2020. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát kiábrándító, de én is azt mondom, hogy örülj annak, amennyi van. Nálunk még ennyi sincs.
2020. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha próbálkozna de nem állna fel a szerszám mert közben máson gondolkodna, máshol lenne fejben? Szerintem az lenne csak igazán lelombozó.
2020. jún. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!