Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan, hogy egy férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férj visszautasítja a feleségét és nem akar vele szexelni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert úgy tudom a férfiak mindig készek a szexre. Egyre többször visszautasít. Tudom, hogy nem olyan jó már a szex, mint régen, de azért még én is nő vagyok, jó nő és rosszul esik, ha nem kellek.
2014. jún. 12. 20:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
van ilyen. mást dug.
2014. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

"mert úgy tudom a férfiak mindig készek a szexre"


Ezt ugyan kitől hallottad?

2014. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Van, pl. az én férjem és nem dug mást, 100%, szexuálisan érdektelenné vált. Hát nem könnyű. Nekem. Neki persze semmi gondja ezzel, közöttünk gyakorlatilag nincs szex, talán csak néhány havonta.
2014. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem szeretem ezeket a sztereotípiákat, mint például, hogy "a férfiak mindig készek a szexre." Ismered te egyáltalán a férjed? A kérdés alapján nem úgy tűnik. Mi honnan tudhatnánk, hogy te férjedben mi zajlik le? Előrébb vagy, ha azt mondom, az én férjemmel is előfordult ez már? És tudom, hogy mi az oka. Őszintén megbeszélünk minden problémát, a szexről is tabuk nélkül beszélünk. Ő nagyon "lelkis" fajta, ha valami nincs rendben nála fejben, akkor előfordul, hogy szexelni sincs kedve. Nála erről van szó, nem arról, hogy mással szexel.
2014. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
ez így, ebben a formában nem igaz. A férfinak is van (lehet olyan) hogy nem igényli feszt a szexet, vagy épp valami nyűgje van. Nem jelenti azt hogy félredug.
2014. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

10 év házasság után sem tudnám elutasítani soha.Éjszakai műszak után,két nap kimaradt alvás után sem.


10 év alatt max. háromszor kezdeményezett a feleségem,ez nekem jut.

Természetesen van olyan körülmény egy férfi életében is amikor nem kívánja a szexet,de ha az nem betegség és sokáig tart akkor gyanús.

2014. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
99%

"úgy tudom a férfiak mindig készek a szexre"


Rosszul tudod. És mivel ő a férjed, ő nem csak egy férfi, hanem XY, akihez odamehetsz, és megkérdezheted, mi a baja.

2014. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
19%
Nem hiztal/fogytal?
2014. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2%
Nyiss fel egy hideg sört, hagyd hogy megnézze a meccset, majd ha lesz szex akkor hagyd hogy jól bekajáljon valami finom töltöttkáposztát. Ha a takaróalá fingik aztán ne szóld meg... :D
2014. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%

van gyerek? frissen szült anyákat szokott elutasitani a férj



vagy megcsal


vagy simán nem kíván


miota vagytok együtt?

2014. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!