Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok LMBTQ aktivistá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok LMBTQ aktivistával, akinek bevallottan volt már azonos nemű kapcsolata (biszex)?

Figyelt kérdés
Ne ilyen magamutogató, Pride-ra felvonuló embert képzeljetek el, hanem olyat, aki önkéntes a depressziós LMBTQ-szervezeteknél, LMBT társaságokba jár, aki nem titkolja, hogy biszex, és hogy volt homoerotikus kapcsolata.
2019. márc. 14. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Én igen :)


Én egy... hát, LMBTQ "pesszimista" vagyok, nem támogatom aktívan őket (bár sok meleg barátomon segítettem, lelki támaszként)

Lehet hogy van bennem egy kis biszexualitás, de mivel van párom, semmilyen vonzódást nem érzek a saját nemem iránt. Igaz, a másik nem iránt sem, egyedül a párom iránt. (demiszexualitás, ha ismered)


A párom pedig biszex

2019. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clay Morrow ***** válasza:
4%
Nem.
2019. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 peca1000 ***** válasza:
24%

Eszembe sincs ilyen nővel járni.


Nem az a gond, hogy biszex, ès lefeküdt egy másik csajjal (Isten tartsa meg jó szokását. :)


Hanem az, hogy LMBTQ támogató.

2019. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

Volt egy biszex kapcsolatom régen.

Számomra nagyon mérgező volt és szabályosan éreztem a láncaim csattanását a földön mikor vége lett.


Ha egy társaságban valaki elsüt egy lesbian vagy gay poént, akkor hőbörgött, kötekedett. Ha a buszon valaki leszólta a rózsaszín zokniját, azonnal felkapta a vizet. Nem tudott higgadtan viselkedni semmilyen környezetben. Nem voltam rá féltékeny, soha nem gyanakodtam rá, mégis minden veszekedés alkalmával a fejemhez vágta, hogy ő biszex és ezért ilyen meg olyan meg én nem vagyok toleráns. Egy passzív agresszív férfival éltem együtt évekig, aki tele volt komplexussal. Kompromisszumot nem lehetett vele kötni, mert akkor megint előjött a nemi hovatartozás kártya és azzal nincs vita....


Bántalmazott engem azért, mert hetero vagyok.


A pontot az i-re az tette fel, hogy olvastam egy cikket egy újságban a HIV fertőzés kockázatairól és hogy a biszexuálisok kifejezetten veszélyeztettek. Senki ne próbálja tagadni, ez statisztika, tények, én is utánajártam orvosi adatbázisban...


Minden nap, minden percében fertőtlenítettem a kezem, a szám, mindent, mert ha egy seb van a számon már elkaphatom.


Mikor egy meleg haverját ünnepelték a lakásunkban, utána 2 héten át fertőtlenítettem a poharakat, a wc-t, új fogkefét és törölközőket vettem. Az agyamra ment, nem tagadom.


Ha te elfogadod, hogy ő bármilyen problémátokra előveheti a biszex kártyát, és a fejedhez vágja, hogy "nem elég macsó férfi", akkor csináld. Én nem kérek ebből többet. Vannak meleg barátaim, olyanok is, akik nagyon komoly kapcsolatban élnek a párjukkal, de ők korrektek egymással és velem is. Elfogadják, hogy én ilyen vagyok és szeretnek.

2019. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Én hetero vagyok, de nem zavarna egy biszex nő, ha amúgy normálisan áll az élet egyéb dolgaihoz hozzá.
2019. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Maga a dolog, hogy biszex lenne, nem zavarna. Az sem, ha van ezekről a dolgokról egy átgondolt véleménye. Az viszont, hogy a szabadidejében úgy érzi, hogy ilyen dolgokkal kell foglalkoznia, igen. Nincs gondom azzal, ha valaki más, de nem érzem azt, hogy velük külön kéne foglalkozni.
2019. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!