Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menjek olyan helyre dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek olyan helyre dolgozni, ahol a férjem a vezető?

Figyelt kérdés
Végzettségem megvan hozzá és a gyakorlatot náluk töltöttem, imádtam. Hiába kértem azt mondta a férjem, hogy nem csinál nekem státuszt, többé-kevésbé volt munkám ezalatt. Most már fél éve nincsen, párom azt mondta, felvesz szeptembertől, ha akarom és annak idején azért nem tartotta jó ötletnek többek közt, hogy odamenjek, mert néhányan mondták neki, hogy nem lenne egészséges, ha ott dolgoznék. Ez a mai napig feljön bennem és azon kattogok, hogy olyan helyre menjek, ahol páran nem nézik jó szemmel, de talán, ha kipróbálnám magam, enyhülne a férjem iránt érzett harag a fentiek miatt, ami a mai napig konfliktust okoz köztünk.

2020. jún. 24. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne menj oda, ahol a férjed a vezető. Legfeljebb akkor lenne jó, ha ő is sima alkalmazott lenne. Szerintem.
2020. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak ez a munkakör az álmom és mivel egy elszigetelt kisvárosban lakunk, legközelebb másfél órányira lenne lehetőség (ha behívnának egyáltalán állásinterjúra), vagy a fővárosban, ami még messzebb van, tehát albérletbe kellene költöznöm.
2020. jún. 24. 16:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más lehetőség, próbáld meg.

Ha nem jön be még mindig fel tudsz mondani.

2020. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Inkább keress más munkát! Túl sok kockázat van ebben.
2020. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Például?
2020. jún. 24. 16:36
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha téged nem zavar, hogy teljes mértékben ki leszel szolgáltatva neki, akkor hajrá.
2020. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyi tanácsot még adnék neked (előző voltam), hogy legalább tűzd ki magadnak célul a lehető legtöbb szakmai tapasztalat szerzését, és azt, hogy szakmailag annyit tanulj, hogy a legjobbak közé kerülhess. Tehát hogy nagyon jó legyél benne, hogy ha ne adj isten, változna a helyzet, bárhol másutt is megállhasd majd a helyedet ugyanilyen munkaterületen.
2020. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Munkanélküliként szerinted nem vagyok neki kiszolgáltatva?

Vagy olyan munkát csinálok (előbb utóbb találok is) amit nem szeretek, vagy nem tanultam)naponta több órát utazom, vagy költözzek el a férjemtől és hétvégente lássam, hogy azt a munkát csináljam, amit szeretnék, csak, hogy ne legyek neki kiszolgáltatva...

2020. jún. 24. 16:54
 9/16 A kérdező kommentje:
Mesterszakos diplomámért küzdök, tehát célok vannak, tapasztalatszerzési lehetőség pedig a közelben nincs csak a tárgyalt helyen.
2020. jún. 24. 16:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne menj, problémák halmaza merülhet fel, nem a munkából adódóan.
2020. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!