Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Örülnétek ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek ha a pasitok mentőgépkocsi vezetőként dolgozna az országos mentőszolgálatnál? Bejön nektek az egyenruha?

Figyelt kérdés

#egyenruha #mentőgépkocsi vezető
2014. jún. 23. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszene és szimpatikus volna az adott pasi,akkor gyakorlatilag mindegy lenne,hol,és mit dolgozik.
2014. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információ önmagában nem elég ahhoz, hogy korrekt választ adjak.
2014. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyanakszom ,hogy te mentőgépkocsi vezető vagy ..hááát nekem tök mindegy hogy mit vezet egyenruhában ha nem az esetem a pasi :-)
2014. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne, na nem[csak] az egyenruha miatt, hanem mert érdekel a mentőzés (:
2014. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előny lenne az biztos :)
2014. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleinte talán előny....aztán meg ha megkérdezik a fizetésed, akkor hátrány :S :D


Én is egyenruhás vagyok, csak tapasztalatból beszélek.(bár én nem az OMSZ-nál vagyok)

a minap találkoztam egy Osztrák kollégámmal, megkérdezte, hogy mennyi a fizetésem. Én válaszoltam neki, erre ő megkérdezte értetlen fejjel, hogy:

"-Hetente ennyi?"


Szerintem ehhez nincs mit hozzáfűznöm.....

2015. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik a zebra csikos kontos dikk
2016. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!