Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfi, hogyan mutassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi, hogyan mutassa ki neked egy nő diszkréten, hogy bejössz neki?

Figyelt kérdés
Tehát te házas férfi vagy, vannak gyerekeid is. De megtetszel egy nőnek. Elutasitod a kozeledését vagy jól esik? Esetleg kezdenel vele titkos viszonyt?

2020. júl. 21. 15:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak azon a konkrét férfin múlik. De pár, pajzán hangvételű poén már elég egyértelmű lenne.
2020. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
34%
Ne játszmázzon! Nyugodtan jöjjön utánam a mosdóba, és erőszakoljon meg!
2020. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy. Egy normális férfi azonnal reptet. Mondom ezt nőként.


Milyen nő az aki így kezd? olyan aki ha egy férfit meg tud fogni, akkor elindul az ellenőrizgetése stb..


Értelmes embernek nem kell ilyen nő.


Az más tészta, hogy ha egy férfi emeli ki a nőt, de így ahogy te írod, ez a legalja.

2020. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
3-as, szóval házas nőnél kezdeményezhet idegen férfi, de házas férfinél idegen nő nem?
2020. júl. 21. 15:56
 5/36 anonim ***** válasza:
40%

Teljesen más kategória. Milyen nő az aki ilyet tesz? és milyen anya fog belőle válni? hm? ha szülsz egy-két gyereket, és jön egy ilyen ribi, örülnél neki, vagy előadnád a hattyú halálát? és újjal mutogatsz a pasira hogy milyen szemét, hogy megcsalt téged? Ha még is sikerül egy gyenge jellemű pasit megszerezned, a te fajtádat ejtik a leggyorsabban, és lépnek tovább.


Egy ffi teljesen más mint egy nő.

2020. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Én lekoptatnám, bár nyilván az egómat legyezné azért a dolog. De egy random numeráért nem kockáztatnám, hogy elveszítsem az egész családomat.
2020. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
Házas emberrel ne kezdjél. Hidd el, jobban jársz. Tapasztalat.
2020. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!

Hagyd a házas férfit, nagyon megjárhatod...

A másik oldalról ne is beszéljünk...

2020. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Akkor nézzük más szemszögből. Azt sem tudjuk a férfi boldog-e a házasságban. És nem a felesége tulajdona. Lehet kapna az élettől meg egy esélyt a szerelemre. Csak ő szimplán magától nem ismerkedik és válik el, mert azt hiszi úgy sem kéne senkinek.
2020. júl. 21. 17:07
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

#8-as vagyok.

Ha egy házas férfi titkos viszonyt kezd egy nővel, már ott van a kapcsolat megpecsélődve.

Nem korrekt a dolog.


Váljon el, akarja úgy a másik nőt és vagy sikerül vagy nem. Benne van a kockázatvállalás. A valóságban hány ilyet látni? Nem sokat...

Megy a hazudozás, mások átbaszása, bűntudat.


Kérdező, maradjon ez a kapcsolat meg a fejedben, mint valami fantázia, aztán felejtsd el.

Én is ezt fogom tenni. Annyi a különbség, hogy az én 'szerelmem' a feleségét szereti. Látni rajtuk, hogy boldogok. A történetben egyedül én szenvedek, de nem örökké.

2020. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!