Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfi, hogyan mutassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi, hogyan mutassa ki neked egy nő diszkréten, hogy bejössz neki?

Figyelt kérdés
Tehát te házas férfi vagy, vannak gyerekeid is. De megtetszel egy nőnek. Elutasitod a kozeledését vagy jól esik? Esetleg kezdenel vele titkos viszonyt?

2020. júl. 21. 15:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
71%

Házas emberként nekem már gőzöm sincs mit szeretnének a nők. Vagyis de! Mindig az kellene nekik ami nincs. Ha normális a férj, akkor nem extra figyelmes. Ha figyelmes, akkor rossz az ágyban. Ha jó az ágyban, akkor nem keres elég jól. Ha jól keres és jó az ágyban, akkor otthon lusta. Ha otthon szorgos, család centrikus, akkor unalmas. Ha jól keres, figyelmes, akkor fáradt... meg még ezer kombináció! A probléma ott kezdődik, hogy a férfinek a szex olyan, mint a lélegzetvétel. A nők többsége ezzel képtelen együtt élni, és ennél a pontnál mennek tönkre a kapcsolatok és a házasságok. A férfi szex nélkül sosem fog normálisan működni, ezek után meg már persze hogy mindenben a férfi a hibás.


A sors fintora meg az, hogy a relatív csúnya nők szeretnének szexelni, de a pasijuk meg nem kívánja őket. A jó nőket meg naponta 10X kefélné a férjük, de ők meg nem kívánják a szexet.


Szóval ez már egy örök dráma. Nem véletlenül forog az egész világ a szex körül!

2020. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztosan hízelegne a dolog, ha egy csaj utánam koslatna, de lekoptatnám. Imádom a családomat és hűséges típus vagyok. 43F
2020. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Hát ezt sajnálattal hallom, hogy a többség hűséges marad
2020. júl. 24. 07:32
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, férfiként írom, nekem ilyen nő eleve nem kéne, akármilyen is a házasságom.
2020. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
51%
Hát én meg házas férfiként külön kezelem a szexualitást és az érzelmeket. Egyébként a feleségem nem igazán érzelmes, így nekem simán menne a dolog, sőt!
2020. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ilyen egyszerű.
2020. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
28%
Engem izgatna ha egy nő folyamatosan a szemkontaktust keresné velem, igazgatná a haját vagy éppen rámkacsintana. Szexin öltözne és estleg hozzám közel egy mély dekoltázzsal még felém is hajolna. egy házas férfi.
2020. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálattal hallod, hogy a többségnek veled ellentétben van gerince és hűséges maradna a feleségéhez, családjához?! Gratulálok, igazi erkölcsi 0 vagy. Tiszta szívből kívánom neked, hogy egyszer majd te legyél az, aki otthon ül a kölykökkel, miközben a férje buta p*icsákat húzogat! Akkor talán észbekapnál...
2020. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Én házas férfi vagyok. A munkahelyemen egy "hölgy", aki pontosan tisztában volt a családi állapotommal, tavaly kivetette rám a hálót, látványosan koslatott utánam, kellette magát előttem. Én meg undorodtam tőle, de ő ezt nem akarta észrevenni. Amikor céges karácsonyi buli volt, egy beszélgető csoportban ültem, ő odajött a csoporthoz, hátulról átfonta a nyakamat, megpuszilta a fülemet, és azt sugdosta, hogy kérjem fel táncolni. Én meg jó hangosan, hogy még a terem másik végében is meghallja mindenki, ezt mondtam: - Mássz le rólam, büdös khurva!!! Feláll a szőr a hátamon, ha látlak!! Hányok tőled!! Arra se vagy méltó, hogy a feleségem a cipőjét beléd törölje! El kéne taposni téged, mint egy férget! - A teremben néma csend lett. A nő eloldalgott a beszélgető csoporttól, vette a retiküljét, és elhagyta a helyszínt. Azóta nem próbálkozik. Velem sem, meg mással se. Csendes és visszahúzódó lett, pedig előtte nagy volt a szája. Az ilyen khurváknál, akik más férjére vadásznak, csak ez a módszer használ. A nyilvános megszégyenítés. Mindenki előtt rájuk kell ordítani. Akkor leállnak. Ez a "hölgy" is meggondolja, mikor merészel majd megint egy házas férfit háborgatni.
2020. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó,le a kalappal 😂
2020. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!