Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az, hogy vki próbál beszabályo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy vki próbál beszabályozni anyagiakban, míg magának többet megenged, válási ok, mert nem tisztel, vagy a határok meghúzása, csiszolódás?

Figyelt kérdés
Természetesen jeleztem neki, hogy így nem oké. Csak kíváncsi vagyok, ki hogy látja.

2020. aug. 18. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez megbeszélés kérdése. Közös kasszán vagyunk a feleségemmel 12 éve. Működik. Nagyobb kiadások mindig megbeszélés tárgyát képezik. Kinek mire van szüksége. Ha ez nincs egálban akkor kicsit önző a párod. Mennyit kerestek arányaiban egymáshoz?
2020. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önmagában nem válási ok. Ha egyébként jól működik a kapcsolatot, szeretet és tisztelet meg van, akkor ez egy probléma, amit meg kell oldani. Ha ketten nem megy, akkor szakember segítségével. A tapasztalatom általában az, hogy amikor már a pénzen megy a marakodás, akkor már a kapcsolat sem jó, ez nem ok szokott lenni, hanem már tünete valami másnak.
2020. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valamivel felettem keres az utóbbi időben. De nekem fix, neki változó, nehéz megmondani.

Ő a férfi. Ja pluszban nekem mozgó is van negyedévente, ami ugyan épp most nincs, de azzal már meghaladom az övét.

Na mindegy is, inkább tünet lehet. Haragszik rám, mert nem érzi szeretve magát. De annyira sérült, hogy őt nem lehet eléggé szeretni, sosem elég. De ez már egy másik téma...

2020. aug. 18. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csiszolódás kérdése, de két ember kell hozzá. :)
2020. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!