Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gyakoribb, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyakoribb, a nők körében a "megszoksz vagy megszöksz" típusú hozzáállás, ami a konfliktuskezelést, egymáshoz csiszolódást illeti?

Figyelt kérdés
(Még akkor is, ha van felajánlva tisztességes kompromisszum, alternatíva)
2017. nov. 4. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát aki nagyon kényelmes helyzetben van az ismerkedés szempontjából, az nyilván könnyen mondja azt, hogy kérem a következőt.
2017. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Igen ismerős :)

Utána üdvözletem dobottfalvàn, te vagy a lakosság!

2017. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát felőlem aztán jöhetnek ezzel a hozzáállással, az én személyiségem annyira kibírhatatlan, hogy ők előbb fognak elszökni, mint én.
2017. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, mindenkinek más a tűréshatára.
2017. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszabb ***** válasza:
32%
Ezt mindkét exbarátnőmtől megkaptam anno X éve: megszöksz agy megszoksz. Vagy azt csinálom, amit mondanak és alkalmazkodom a totalitárius diktatúrához, vagy érvényesülhetek valamilyen szinten, de akkor örihari lesz, meg jaj nekem. Eleinte poénnak hittem. Ők vérkomolyan gondolták...
2017. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Jav.: vagy*
2017. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mhmm. Tehát, ha jól értem, beszoptam :/
2017. nov. 4. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Legutóbbi kapcsolatom ideje alatt kb 10 evet oregdtem. 2, 5 ev alatt. Elvesztettem onmagam. Mert hozza kellett igazodjak egy masik emberhez, aki semennyire se tudott elfogadni. Soha tobbet nem fogom megtenni. Megszoksz vagy megszoksz. Nem eri meg feladni magamat egy masikert.
2017. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért írhattok még tapasztalatokat vagy lányok is akik ilyenek, hogy ők mit gondolnak, miért van ez.
2018. febr. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!