Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem megcsalt, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megcsalt, és nem tudom megbocsátani. Mi lesz a gyermekünkkel?

Figyelt kérdés

Akartunk volna másik gyereket is, de ezek után rá se bírok nézni.

Az fáj a legjobban, hogy szerintem nem voltam rossz férj és mindent megadtam neki. 1,5 éves lányunk van.


2020. aug. 18. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Mi lenne? Marad vele, te pedig mehetsz a sunyiba, a tartásdíjat időben utald. És hidd csak el, elő lesz ez adva úgy, hogy a te hibád volt. Készülj arra, hogy mindenki ebben a hitben fog élni, különösen a gyereked. Kezdődik a dolog majd itt, rögtön lesz pár emberke akik ezt kihozzák itt látatlanban is.
2020. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Majd felnő, mint a másik több millió ilyen gyerek Magyarországon.

Olvass gyermek pszichológiai könyveket a témában, egyszülős nevelés, válás. Sok jó könyv van, amik segítenek jól csinálni a dolgot, hogy ne tegyétek tönkre a gyereket.

Maradj minimum semleges, inkább viszonylag baráti viszonyban hosszú távon az anyával, úgy könnyebb mindenkinek, és a gyerek se sérül.

Kb ennyi.

2020. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%

Marad veled a gyerek, az asszonyt meg vágd ki az anyjába! Ne legyél már ekkora csicska!


Ja, várj...kié a lakás?

2020. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
A gyereknek mi köze a megcsaláshoz? Ha te vagy otthon vele, az anyukája meg dolgozik és eltartja, akkor ezután is ez marad. Ha ő van otthon vele, és te dolgozol, akkor sincs változás. Vagy a gyereken keresztül akarsz bosszút állni a megcsalásért? Persze kivághatod őket az utcára, ahogy a 3-as írja.
2020. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam hosszas leírást, de úgy látom kellett volna.

Enyém a ház, nem akarom őket utcára dobni, nem is jutott eszembe. Viszont válni fogunk, mivel állandó jellegű a veszekedés ami megy.

Inkább azt fájlaltam, hogy nagy eséllyel az anyja hülyesége miatt fogom elveszteni a gyerekem.

2020. aug. 18. 16:22
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
A gyereket nem kell elveszítened. Ragaszkodj hozzá, az anyjával meg idővel illene normalizálni a viszonyt.
2020. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

5.-re.


Akkor együtt akarsz vele élni továbbra is???


Meg a fő kérdés, egyedül tudnád nevelni és eltartani a gyerekeket? Ha igen, vágd ki a szukát!

2020. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
Ok nélkül senkit nem csalnak meg, főleg nem kisgyerek mellől. A mindent megadtam neki, az mit takar? Aki megkapja a párjától, amire vágyik, az nem megy máshová. És miért veszítenéd el a gyerekedet? Ezután nem akarsz vele foglalkozni?
2020. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

8.


Na, itt is az első "A te hibád"-at előadó ember. Érdekesség, ha ő csalta volna meg a feleségét (ami alapvetően undorító, szóval nem emellett kívánok kiállni) akkor IS a kérdező a hibás, és ha őt megcsalják, akkor is. Nagyon tisztességes.

2020. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem mondtam, hogy az ő hibája. A feleség hibája a megcsalás. Csak ne állítsa azt, hogy ő mindent megadott a feleségének, amire vágyott. Valószínűleg fogalma sem volt, mire vágyik a felesége. Engem is csaltak már meg, de nem állítom, hogy akkor tökéletes volt minden köztünk. Elgondolkodtam, hogy akkor mi hiányzott, és a következő kapcsolatomban már jobban figyeltem arra, hogy a párom mire vágyik. hacsak valaki nem volt korábban is ordas ribi, vagy nőfaló, akkor jól működő kapcsolatban nem lép félre. Esetleg egy 20 éves házasságban az unalom, megszokás miatt, de itt nem a helyzet.
2020. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!