Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki házas az milyen sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki házas az milyen sűrűn szexel a párjával?

Figyelt kérdés

A több mint fél év szex nélkül az nagy baj? (gyerek miatt)


Volt olyan valakinek akinek a párja nem kívánta a szexet a gyerek születése után?


2020. aug. 21. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Eléggé probléma

Nem


A többi magánügy:)

2020. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg nem a gyerek miatt nincs szex fél éve...

Van ott valami más gond is.

2020. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sok. (Két kislányom van) 6-8 hét után próbálkoztunk mindkettőnél. Sőt behatolás nélkül én ki elégítettem a férjemet. A fél év nem a gyerek miatt van
2020. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi szülés előtt kb hetente egyszer szexeltünk, nekünk az bőven elég volt. Aztán az első terhességem elég problémásan indult, emiatt a terhesség alatt nem szexeltünk, és mivel a szülésen is vacak volt, meg utána a nem alvás, szoptatás stb....szóval a gyerek 1 éves korában feküdtünk le újra. Ez azt jelenti hogy nagyjából 20 hónapig nem volt köztünk szex...aztán jött a 2. Gyerek, akkor megint nem volt szex, de itt simábban ment a szülés, én se híztam meg annyira szóval kb a gyerek fél éves korától már akcióba lendültünk....utána 2.5 éven keresztül kb 2 havonta egy szex volt....nem volt rá alkalom, nagyon rossz alvóak voltak, kimerültünk stb. Most az elmúlt 2 hónapban visszaálltunk a heti egy szexre, mert most már nagyobbak, jól alszanak, van energia és le is dobtam vagy 10 kilót. Most lassan már a heti egy is kevés? :)
2020. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, a kerdezo no vagy ferfi?

Ha a ferfi nem kivanja, akkor is, ha a feleseg nem valtozott egy abszolut noietlen teremtesse, szamomra rejtely. Mar mikor honapokkal, evekkel kesobb sem. Bar az en szornyu gyanum, hogy a papas szules egyaltalan nem tesz jot sok kapcsolatnak.

Ha a no nem kivanja, akkor erteni velem, ugyanakkor egy ido utan annyi empatia kellene, hogy mersekelt lelkesedest tettetve engedje a szexet.

Noismerosom egy szoros labu, fingo, szexelni nem hajlando anya-joszag lett, es a ferje hat evvel ezutan szo nelkul lepett le. De hat even at tudni lehetett.

2020. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4es akkor van remény?

Sajnos az én babám is rossz alvó.

2020. aug. 21. 20:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok..
2020. aug. 21. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen van remény. A 2. Gyerek után már azt hittem sose jön vissza az életerőm és a libidóm. Aztán elkezdtem újra dolgozni, emberek közé menni, és újra fontos lett hogy csinos legyek. Lefogytam es nem tudom hogy a férjem növekvő érdeklődése, vagy a megváltozott életmód, sportolás, ételek, de visszajött az energiám és most már kimondottan kívánom a hétköznapokban is a szexet. Most már legalabb annyira mint gyerek elött....már a férjem az aki lassan nem bírja a lépést :) kitartást!
2020. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!