Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, aki a párjával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki a párjával mindig gumi nélkül szexel, de szed fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, előnyök, hátrányok. És nem szoktatok félni, hogy becsúszik egy baba? Vagy nem véd megfelelően a tabletta.
2020. máj. 10. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Egyiket se használjuk
2020. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Annak mi ertelme ha hasznalsz egy jo fogamzásgátló módszert raadasul megfeleloen aztan mégegyszer annyit rateszel pluszban? Sztem vagy gumi vagy tabletta nem lehet allando rettegesben elni, az egyetlen tutitbiztos fogamzásgátló módszer az elkotesen kivul az ha nem szexeltek. Amikor gyurut hasznaltam akkor nem volt mellette gumi. Most csak gumi van.
2020. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nálunk ez így van

nem félünk, mert megfelelően szedi így eléggé kicsi az esélye

2020. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Kapcsolat elején gumi. Azért nem szeretnék semmit sem összeszedni. Ha stabillá vált, akkor marad csak a tabletta.
2020. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#1vagyok,mivel esély a gyerekre 0.

Igy nem kell védekezni...

2020. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem lehet gyerekem egyiket se használok.

19/L

2020. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szedtem, semmi baj nem volt, ha rendesen szedi a nő akkor igen kevés az esélye a babának. Kényelmes vele a szex, akármikor csinalhatjatok, nincs az h meg a pasi felhuzza a gumit meg közbe lelankad stb. Hátránya a rengeteg hormon, ami miatt abbahagytam, illetve a mellekhatasok. Persze ez sem törvényszerű mindenkinél, van aki évekig szedi és semmi baja. Mi most megazakitassal védekezünk, igy nem terhelem magam hormonokkal, de bármikor becsuszhat egy baba. Ezt csak akkor ajánlom, ha nem gond egy gyerek.
2020. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Én még ilyet nem is hallottam, hogy valaki egyszerre szed tablettát és használ gumit.


2 kapcsolatban összesen 5 évig védekeztünk eddig csak tablettával és még sosem volt gond.

2020. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted minek szedek fogamzásgátlót? Azért, mert az egy hatékony védekezési módszer. Úgyhogy jelen. Csak a tablettával védekezünk, nem használunk óvszert, csak ha szükséges. Pl. antibiotikum szedése alatt.

És nem, nem félek a terhességtől. Ha valaki rendesen szedi, odafigyel mindenre, akkor szinte kizárt dolog, hogy terhes legyen.

2020. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van olyan ismerősöm, aki mindkettőt beveti, annyira hajt a biztonságra.
2020. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!