Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki úgy szexel a párjával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki úgy szexel a párjával hogy nem használ gumit és tablettát sem de arra nagyon ügyel hogy ne élvezzen bele a párjába és naptárt használ? Mennyire bevált védekezési módszer?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm erre a védekezésre esküszik. Most szülte az 5. Gyereket.
2019. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem védekezési módszer.
2019. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem, mert (egyenlőre) nem akarunk gyereket.
2019. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 alonelyman ***** válasza:
25%
Minden eddig barátnővel igy szexeltem és sosem lett terhes egy sem, talán mert nincs előváladékom plusz tudom mikor megyek el akkor kiszállok,ennyi,önkontroll
2019. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet elkerülni hogy előváladék legyen?
2019. jan. 2. 22:50
 6/10 alonelyman ***** válasza:
71%
Azt nem lehet elkerülni vagy van vagy nincs, nekem szerencsére nincs soha és ezt csajok szeretik szopasnál is
2019. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

20 éve így védekezem ha tetszik másnak ha nem.

1. Nem szeretem a gumit, szeretkezzen más zokniban...

2. Nem akarom, hogy a partnerem mérgezze a szervezetét!


Ha időben kiveszed, és valóban kiveszed...

Tehát nem erekcióra veszed ki hanem előtte, és kézzel, szájjal folytatja a partnered, akkor csak 0,02 százalékkal lesz nagyobb az esélyed mint a tablettával!

Ha pedig még számoltok is, és elkerülitek azt a pár napot, akkor még az is csökken.

Csak gondolj bele, hogy az emberek nagyon nagy többsége hónapokig próbálkozik, hogy legyen baba, és még is van sok olyan, hogy durva, 3havi oltás mellett lesz valaki terhes.

2019. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Másfél éve így csináljuk, de eddig nem volt gond belőle.
2019. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

#7 Erekció: amikor feláll a cerka.

Ejakuláció: elélvezés, magömlés. Szerintem te erre gondoltál. Illene megtanulni legalább pár alap kifejezés jelentését, ha már szexualitás témában osztjuk az észt.

És bizony jóval nagyobb az esély teherbeesésre így, ahogy ti csináljátok, nem kéne erre buzdítani/csábítani a felelőtlen vagy tudatlan embereket, akik aztán szaladgálnak abortuszra.

2019. febr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

#7:

Én ezt nagyon pontosan tudom...

Te tudod mi az a T9, esetleg predektív szövegbevitel?

Esetleg fáradtság, oda nem figyelés mert közben munka, vagy vezetés közben?

Nem, nem a helyesírást rontottam el okos János...

2019. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!