Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mit szólnátok hozzá, ha férjetek megtiltaná, hogy sminkeljétek magatokat?

Figyelt kérdés
Ha azzal érvelne, hogy neki jobban tetszem smink nélkül egy szavam se lenne. De azzal jön mindig, hogy kinek akarok tetszeni, meg hogy minek az nekem, meg hogy nem vagyok már fiatal (26 vagyok), meg hogy ne is öltözzek nagyon ki, mert hogy "jól van az úgy neked". Azzal érvel, hogy ő "az uram" majd ő eldonti, hogy mit szabad nekem és mit nem. 😠😢

2020. szept. 18. 11:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%
Továbbra is sminkeld magad mikor jól esik. Ha elkezd piszkálni, akkor mondd neki, hogy ne zaklasson ezzel, nem a tulajdona vagy. Kérdezd meg mi az oka annak, hogy ennyire bizonytalan magában, és hogyan tudnál neki segíteni? Beszéljétek meg.
2020. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármit is tiltani próbálna nekem, nem lenne a férjem. Véleménye meg kérése lehet, de a tulajdona nem vagyok senkinek, szóval nincs olyan, hogy ő azt mondta, meg megtilt dolgokat, mert ő "az uram".
2020. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék többé a felesége.. :D
2020. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, 15 voltál, mikor összejöttetek, és 3-4 éve, vagyis 22-23 évesen kezdett változni. Ez már csak ilyen, a felnőtt emberek nem olyanok már, mint gyerekkorukban voltak. Ha így megváltozott a huszas éveire, én hozzá se mentem volna. Mi lesz a következő, azt is megszabja majd, mikor és kivel találkozhatsz?
2020. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: kidobnám
2020. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagy. 11 éve vagytok együtt. Ő az "urad".


Nekem kissé más világból valónak tűntök, mint az átlag.

Normális esetben egyenrangú felek vagytok. Nem mondhatja meg neked, mit tegyél, és mit ne, maximum véleménye lehet. Ez a "kinek akarsz tetszeni?" piszkálódás sem fog semmi jóra vezetni hosszú távon, neki van önbizalomhiánya, ezért téged próbál idomítani.


Nagyon régóta ismered, te tudhatod, hogy régen is ilyen volt-e, vagy csak mostanában változott meg valamitől. Beszélgetnetek kellene, hogy nem vagytok még öregek, és nem "másvalakinek" akarsz tetszeni, de nő vagy, és fontos a külsőd ÖNMAGADNAK, és különben meg legyen rád büszke, az ő felesége vagy. Egyelőre még. Más kérdés, az maradsz-e, ha ilyen h.ülye marad. (Ezt ne mondd neki azért. :) )

2020. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
94%
Mert eddig nem így viselkedett a kapcsolatban?
2020. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem élte ki magát és úgy jön ki rajta, hogy bszogat. Szerintem ő dobbantana. Gondoljatok bele, azóta együtt vannak, mióta elkezdett serdülni.
2020. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
92%

Furcsállnám. Nekem azt szokta mondani, hogy smink nélkül is szép az arcom, de sminkkel különösen szép. Meg szokta dícsérni ő is és az anyósom is.

Elég fura, hogy 26 évesen öreget téged, meg az "urad" és parancsolód. Van egy olyan érzésem, hogy nem csak a sminkelésbe szól bele.

2020. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
91%

Megmondanám neki, hogy ne szóljon bele a személyes dolgaimba. Gondolom a kapcsolat elején is látta, hogy sminkelsz, így fogadott el, semmi köze hozzá.

Te döntsd el, hogy hogy érzed magad jól, ne más.

2020. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!