Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mit szólnátok hozzá, ha férjetek megtiltaná, hogy sminkeljétek magatokat?

Figyelt kérdés
Ha azzal érvelne, hogy neki jobban tetszem smink nélkül egy szavam se lenne. De azzal jön mindig, hogy kinek akarok tetszeni, meg hogy minek az nekem, meg hogy nem vagyok már fiatal (26 vagyok), meg hogy ne is öltözzek nagyon ki, mert hogy "jól van az úgy neked". Azzal érvel, hogy ő "az uram" majd ő eldonti, hogy mit szabad nekem és mit nem. 😠😢

2020. szept. 18. 11:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
#16: szerintem egyszerűen csak arról van szó ("más világ"), hogy cigányok. Ez esetben őszintén sajnálom a kérdezőt, hogy ilyen, nőkre nézve abszolút borzalmas kultúrkörbe született.
2020. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Még 16 évesen az első barátom próbált meg a tulajdonaként bánni velem. Megmondta, melyik ruháimat nem vehetem fel, megtiltotta, hogy rajta kívül más fiúkkal beszélgessek. Én egész egyszerűen figyelmen kívül hagytam a tiltásait. Egy idő után rájött, hogy engem nem fog tudni úgy irányítani, ahogy szeretne, és az iskolából se fogok lógni a kedvéért, és lerészegedni még drogozni sem fogok a kedvéért. Végül szakított velem. De ez csak egy tiniszerelem volt. Házasságban szerintem rákérdeznék, hogy neki van-e szeretője. Mindenki magából indul ki, ha ő feltételezi rólad, hogy megcsalod, akkor valószínűleg ő az, aki hűtlen.
2020. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
83%

21:


Van rá esély, én is ilyesmire tippeltem. Viszont a kérdező egy értelmes, normális nőnek tűnik, olyannak, aki képes lehet javítani az élethelyzetén, ha alkalma nyílik rá. Gyerekként jöttek össze, de most már nem gyerek. Vannak jogai, és láthatóan el tudja dönteni, mi a jó neki. És kultúrkör ide vagy oda, neki van igaza.

2020. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Jót röhögnék. :)
2020. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
A sminkelés pont nem érdekelne, magamtól nem sminkelek. Viszont ilyen hozzáálású, féltékenykedő emberrel nem lennék együtt, senkitől sem tűröm el a parancsolgatást és a bizalmatlanságot, nem adok rá okot. Ha valaki mellett elkötelezem magam, akkor bízom benne és hagyok neki szabad teret és ezt fordítva is elvárom.
2020. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
21-es nem, egyáltalán nem vagyunk cigányok, sajnos nem csak a cigányok lehetnek rosszak. Én nem is értem ezt az általánosítást 🤦 ha valaki lop: cigány, ha valaki verekszik: cigány, ha valaki szűk látókörű: cigány. Igen 15 évesen össze jöttem vele, 17 évesen hozzá költöztem. De attól még nem vagyunk cigányok könyörgöm. Higgyétek el, hogy rengeteg szűk látókörű ember létezik a magyarok közt is, sőt nagyvárosi emberek is lehetnek ilyenek vagy még rosszabbak. Ahogy fentebb is írtam, akkor nem volt ilyen, sőt rengetegen irrigyelték a kapcsolatunkat, évekig egy rózsaszín felhő alatt éltünk. Aztán kb mióta megszületett a gyerekünk 3 éve van ez. Pedig nem vontam meg tőle az éjszakákat sem, vissza nyertem a régi alakomat is, tényleg nem adtam rá okot, hogy így megváltozzon.
2020. szept. 18. 15:29
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy gyerek is van. Akkor nincs más, a sarkadra kell állnod, és tudatnod a férjeddel, hogy nem a tulajdona, hanem az egyenrangú társa vagy.
2020. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem volt ilyen, akkor próbálj beszélgetni vele. Itt nem veled van a gond, ő nem érzi elég jónak magát, ezért nem akarja, hogy te nőies legyél, sminkeld magad, stb. Az ő önbizalmával van gond.

Azért valljuk be nálunk ritka, hogy az ember lánya az első szerelméhez menjen hozzá, ezért is rökönyödtünk meg kissé. Gyakorlatilag gyerekként jöttetek össze. De azóta felnőttetek. Nem kell, hogy helyetted döntsön, hogy megmondja, mit csinálj, egyenrangú felek vagytok. Viszont vele szerintem valami nem stimmel, talán elkezdett félni az öregedéstől, vagy nem tudom.

Próbálj beszélgetni vele, nem vádlón, csak normális hangon. Egy smink miatt nem fog elveszíteni. De ha veszekszik, ha irányítani akar, azzal sok mindent tönkretehet.

2020. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura, hogy kb 3-4 éve kedzte. Én gyanakodok valami megcsalásra, akkor szokott a kikacsintó fél ilyen kisajátító lenni.
2020. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszra szánt időt! Igazából nem hiszem, hogy megcsal, de ha igen akkor nagyon ügyesen csinálja. És igazatok van abban , hogy ezt nem hagyhatom neki, egyszerűen sminkelek ezután is és ha nem tetszik neki akkor így járt, nem fogok magyarázkodni, elegem van a magyarázkodásból. Igazából még azt sem hiszi el, hogy ő vette el a szüzességemet, csak azért, mert nem véreztem, de ahogy annak a magyarázkodásába is bele fáradtam s feladtam, ezzel a problémával is azt teszem, elvégre nem engem emészt fel a kétség, hanem őt. És amúgy nem csak emiatt de előbb utóbb ennek úgyis válás lesz a vége, csak össze kell szednem a bátorságomat, én már rengetegszer megpróbáltam menteni amit lehet, de ő nem abba jár.
2020. szept. 19. 18:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!