Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jól gondolom, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a férfiak csak ezért házasodnak meg, hogy legyen egy nő, aki főz most takarít rájuk, és legyen kit dugniuk, a nők meg azért, hogy legyen kitől gyerekük, és hogy ne egyedül öregedjenek meg?

Figyelt kérdés

Őszintén: a férfiak úgymond egy anya pótlékot keresnek egy nő személyében, aki ugyanúgy ellátja őket, mint az anyjuk, és akit lehet dugni is. Nem a két kezükre vannak szorulva.

A nők pedig azért élnek együtt egy férfival, mert nehezen viselik a magányt, és inkább élnek egy rossz kapcsolatban, minthogy egyedül öregedjenek meg, amikor már egy férfinak sem fognak kelleni.

Továbbá, a nőkben benne van az anyai ösztön is - a gondoskodás valakiről - és ezért is viselik nehezen, ha nem tudnak senkiről gondoskodni.

A szerelem az csak gyorsan elmúló rajongás a másik nem irányàba. Egy hamis érzelem. Egy átverés.



2020. szept. 26. 12:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Xd
2020. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok esetben így van, de nem lehet általánosítani. Azért pedig, hogy a szerelem ne múljon el, mindkét oldalon tenni kell! De ehhez a megfelelő intelligenciával rendelkező férfit kell kifogni.
2020. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Ő.. OK?

És ha én nem ilyen vagyok, akkor mi van? Bukott az elmélet? :d

Nem vagy kicsit megkeseredve, kérdező? Most nem foglak győzködni, hogy ideális esetben a szerelem szeretetként, tiszteletként tovább él és attól az nem illúzió, mert láthatóan meg vagy győződve, hogy igazad van. Még véletlenül sem te tehetsz a kudarcaidról.. Ja, de mégis, mert ez a hozzáállás toxikus.

2020. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Mi ez a besavanyodott életszemlélet?
2020. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tévedsz, hármas! Pusztán házas embereket kérdeztem erről, hogy miért jó a házasság, és mind ilyen válaszokat adtak - nemtől függetlenül!
2020. szept. 26. 12:26
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Juj, en no vagyok, de az ilyentol himsovinisztava valok.
2020. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Természetesen, nem friss házasokat kérdeztem, amikor még minden rózsaszín, hanem 10 + éve házasokat.

Én is így gondolom, egyébként!

2020. szept. 26. 12:29
 8/25 A kérdező kommentje:

Nen vagyok besavanyodva, csak én a magam ura vagyok. Nem látom értelmét egy "csak ne legyek egyedül, inkább maradok vele" kapcsolatnak.

De, kíváncsi vagyok a véleményekre!

2020. szept. 26. 12:34
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Ahham, hát én is ismerek több ilyet, de nem hallottam azt, amit te mondasz. Mondom én, hogy nincs igazad. Ez általánosítás. Ismered Karl Poppert és a falszifikálhatóságot? Filozófiából tanultuk, érdekes egyébként, hogyha kiülsz a tópartra és látsz X hattyút, ami fehér, az ember kijelenti, hogy: "Akkor a hattyú fehér." Pedig lehet ha vársz még 3 órát, elmegy arra egy fekete példány is és kiderül, hogy a hattyú nem csak fehér lehet. Na, ez ugyanaz.
2020. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
Akkor meg rosszul fogalmaztad meg a kérdést...
2020. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!