Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Butaságot csináltam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaságot csináltam, és férjem nem beszél velem. Hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Motorozik és nagyon aggódtam miatta, mert nagyon felelőtlenül közlekedik. Biztosan tudom, hogy néha 200km/h fölött száguldozik, ami mint tudjuk nem életbiztosítás. Sokszor kértem, hogy adja el, vagy közlekedjen normálisan ésszel. Nemzetközi kamionsofőrként dolgozik, és legutóbb mikor kint volt, hívtam egy szerelőt, hogy limitálja le a motorját, hogy max 130al tudjon menni. Két nap alatt meg is csinálta, csak közben ment a motorral 40kilómétert amig beálította és kipróbálta. Emiatt a férjem rájött, hogy piszkálták még mielőtt elindúlt volna vele, én pedig beismertem, hogy szerelőt hívtam. Nagyon ideges lett, soha nem láttam ilyennek. Annyira üvöltött velem, hogy a szomszédok is hallották, pedig kertes házban élünk. Utólag rájöttem, hogy hülyeség volt, mert lehet pont előzés közben nem tudott volna gyorsítani, ami balesetveszélyes. Már második napja nem szól hozzám, és nem is eszik a főztömből. Kérlek hanyagoljátok a kioktató választ, magam is tudom, hogy hülyeséget csináltam.

2020. okt. 1. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Én is üvöltenék a helyében, mert kb becsaptad. Értem az indíttatásod, de ez nem megoldás, hogy hátbaszúrod konkrétan...
2020. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Meg kell várnod, hogy lehoggadjon, mást nem tudsz. Azon kívül, hogy beismerted, hogy hülyeség volt, és sajnálod, jelenleg nem tudsz mást tenni.
2020. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A várakozás és az igazi megbánás a legegyszerűbb út. Meg talán le kéne ülni és átbeszélni a házasságotok, mert az nem állapot, hogy ő öngyilkosságcéllal furikázik, te meg szenvedj magadban. Viszont te is hibáztál azzal,hogy nem a megbeszélést választottad, hanem magad intézkedtél... (és nem, az nem kifogás, hogy te megkérted rá, két felnőtt embernek, akik kapcsolatban vannak, meg kell tudni oldani egy ilyen pitiáner problémát).


Sok sikert, remélem megoldjátok!

2020. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
8%
Éppen próbáltad a férjedet megölni. Hát nemtom... Én egy gyilkosjelolttel nem szívesen beszélnék többet, aki raadásul buta is. Durva kombó ez. Nem tudom a férjed meg tudja-e ezt emészteni...
2020. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Húúúúúú bár nem motorozok, de asszem' én is totál kiakadnék hogy van egy szenvedélyem és a párom SUNYIN, a hátam mögött, szándékosan csak azért hogy a saját akaratát, álláspontját rám erőltesse megbuherálja a dolgaimat.

Halkan jegyzem meg, mocival 130-as bukóból sem biztos hogy egyben állsz fel...

Amikor összejöttetek tudtad hogy mocizik? Igen? Tudtad hogy akár 200-al is megküldi? Igen? Akkor mi változott? Ja hogy félted... biztos csak ez van mögötte? Bocs, de a te rendszeredben sem kerek valami. Ezzel a húzásoddal olyan gödröt csináltál, amit ha sikerül is betemetni elég nagy gap lesz a kapcsolatban. Érdemes lenne elmennetek egy párterápiára... a moci megbuherálása csak a felszín a valódi problémák ennél sokkal mélyebben vannak.

2020. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

A módszered nagyon rossz volt, de a férjed egy felelőtlen, hisztis akárki. Mit nem lehet azon érteni, hogy félted? Miért nem tesz/tett ellene, hogy te ne érezd magad folyton rosszul, mert ő úgy közlekedik, mint egy agyatlan? Persze, hogy aggódsz érte, neki ez nem esik le?

Ha találtál volna más megoldást, ami célravezető, nyilván nem ezt tetted volna, de nála minden kérés és könyörgés süket fülekre talált. Egy érzéketlen egoista, aki csak saját magával törődik, utána meg ápolhatod a tolószékben, ha mondjuk baleset miatt lebénul, vagy megsérül.

Duzzogjon, hagynám a fenébe. Vagy felnő, vagy legyen felelős a saját életéért.

2020. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
#6-os na látod az ilyen hozzáállás az amikor mindkét részről azt kell kimondani "a mi kapcsolatunknak semmi értelme, fejezzük be". Pontosan így állt hozzá a kérdező is, s ugyanez lesz ő történetük vége is.
2020. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Ez azért vicces. Azt véditek, aki szabálytanul közlekedik és veszélyeztet másokat. A kérdező annyit rontott el, hogy szólnia kellett volna a férjnek, hogy max. 13o-al tud menni. Amennyi egyébként az autópályán maximálisan megengedett sebesség.
2020. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

7-es! Hát persze, hogy nincs értelme a kapcsolatuknak. Minek 200-zal száguldozni? Utána meg rinyálnak, mert ha baleset van, több család élete tönkremegy miattuk, ők meg mehetnek évekre a börtönbe, ha nem a temetőbe. Persze az ilyenek azt hiszik, hogy ők kivételek.

Akinek van párja, az már nem csak saját magáért felelős, hanem a másikért is. És igen, sokkal felelősebben, empatikusabban kell élni, vagy akkor lehet egyedül.

2020. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%

Ugye tudod hogy ez válóok?! Én már ki is dobtalak volna ezért.

Az a minimum hogy rendbe hozod a motort, vagy veszel másikat a saját pénzedből!!!!

Ha nem kamu ez a kérdés akkor örülj hogy a fejed a helyén maradt.

2020. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!