Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaságot csináltam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel hónapok óta csetelünk. Személyesen is ismerjük régről egymást, hisz egy városban nőttünk fel, de aztán többszáz km-re kerültünk egymástól. A "kapcsolatunk" csak később alakult ki, amikor már csak a neten kommunikálhattunk.

Sajnos a nagy távolság miatt nem tudott beteljesedni a valóságban a szerelmünk. A neten mindent megbeszéltünk egymással, igazi mély, bizalmas, szeretetteljes kapcsoalt alakult ki köztünk. Chatszexeltünk is. Aztán mindketten úgy éreztük, ez így nagyon nem jó, csak hergeljük egymást, vágyakozunk a másikra, de az igazi beteljesülés elmarad. Ezért, bár nagyon fájt, de megbeszéltük, hogy a jövőben mellőzni fogjuk az erotikus beszélgetéseket, nem kínozzuk vele a másikat hiába.


Ez 3 hete tart, azóta is minden nap beszélgetünk a neten, de csak barátilag, szex egyáltalán nem kerül szóba se.


Bevallom, nekem nagyon hiányoznak "azok" a beszélgetések, mert nagyon izgalmasak voltak, és annyira jó volt érezni, hogy ennyire vágyik rám. Magamban azon vívódom, vajon gondol-s még úgy rám.


Tegnapelőtt éjszaka erotikus álmom volt vele, abból felébredve nem bírtam magammal, és megírtam neki, hogy vele álmodtam, és megkérdeztem, hogy ő szokott-e még "úgy" gondolni rám. Ma délben olvasta az üzenetem, de nem válaszolt rá semmit. :-((( Most azon aggódom, butaságot csináltam, olyan, mintha nyomulnék, mintha nem érteném meg, hogy nem szabad folytatnunk, hanem továbbra is erősködnék.... Miért nem írt vissza semmit?!


2014. júl. 19. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak dolga van :)
2014. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért nem találkoztok?????????????
2014. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha már évek óta ismeritek meg fog érteni. Am szerintem nem létezik hogy ő ne gondolna "úgy" rád.
2014. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztosan én agyalom túl, de máskor mindig azonnal válaszolt, ha látta, hogy írtam. Vagy ő írt először, akkor is, ha én még nem válaszoltam. Most olyan gyanús nekem ez a nagy csend. Elég lett volna csak annyit írnia, hogy "igen", az kb. 10 másodperc. Mit kell ennyire meggondolni?! Lehet, egyáltalán nem gondol már úgy rám, de nem akar a nemleges válasszal megbántani. Vagy gondol, de ha megírja, hogy igen, akkor attól fél, továbbképzelem, és újra visszaesünk abba, amiből most próbálunk kikászálódni.
2014. júl. 19. 17:51
 5/13 A kérdező kommentje:

ugyanabba a középiskolába jártunk, de akkor még csak köszönőviszonyban voltunk egymással. Aztán én is elkerültem az ország egyik végébe, ő meg családostól elköltözött az ország másik végébe. Azóta mindketten dolgozunk már, helyhez köz bennünket a munkahelyünk. Kb. 3-4 hónapja csetelünk, ami nem annyira nagy idő, viszont minden este, gyakran órákon keresztül. Ha tudunk, napközben is.


Hogy miért nem találkozunk?! Nincs kimondva de szerintem mindketten tartunk attól, hogy ha jó lenne személyesen is, akkor hogy kiviteleznénk ezt a kapcsolatot. Neki saját vállalkozása van, gyakorlatilag reggeltől estig dolgozik, hétvégén is. Nekem is max. csak a vasárnapjaim szabadok. Ha el is tudnánk utazni, pár óra múlva indulhatnánk vissza. Az milyen kapcsolat.

Így inkább kihoztuk a neten azt, amit ki lehet egy ilyen lehetőségből. A semminél ez is több volt.

2014. júl. 19. 17:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Ő valószínűleg képes tartani magát a megbeszéltekhez...
2014. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Akkor ne is várjak a válaszára?
2014. júl. 19. 17:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, várja az estét, hogy ne csak gondolhasson rá, hanem megint csinálhassátok is! :-)) Türelem!!!
2014. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, az ő helyében én nem reagálnék erre semmit. Ha már egyszer ebben állapodtatok meg.

Az már más kérdés, hogy én nem tennék ilyen ígéretet :)

2014. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj ne csináljátok már! :-((( Ez tényleg annyira súlyos kérdés volt?! Csak annyit kérdeztem, szokott-e még "úgy" gondolni rám. Nem azt írtam, hogy jöjjön szexcsetelni!
2014. júl. 19. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!