Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt ez? Butaságot csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez? Butaságot csináltam, elkapkodtam?

Figyelt kérdés

Röviden: 30 éves (nő) voltam, amikor megismerkedtem a nálam 3 évvel idősebb párommal. Az elején megbeszéltük, hogy házzasságot mindketten szeretnénk, gyereket egyelőre egyikünk sem. Eltelt 5 év és én egyre jobban vágytam babára. Leütünk megbeszélni, de sajnos az lett a vége, hogy ő szeret, velem akar élni, de mostanra biztos benne, hogy soha nem akar gyereket. Vártam még két évet, szenvedtem, de reménykedtem, közben rendszeresen beszélgettünk a dologról, de ő nem és nem. Szakítottam, mert az idő rohan és nekem közben majd megszakadt a szivem egy kisbabáért. Mindez 6 hónapja történt, én még mindig őt szeretem, ezért el sem kezdtem ismerkedni, randizni, hiszen meg kell várnom, míg kiszeretek belőle, hogy készen álljak az új kapcsolatra, elvégre leendő gyermeke(i)m apját fogom keresni. Csakhogy ma nem bírtam ki, megnéztem mi a helyzet az exszel és mit látok! Együtt él egy nővel, akinek egy négyéves kislánya van...


Sírok. Miért, mi ez? Csak velem nem? Vagy az egy olyan "csodanő" hogy inkább a gyereket is elfogadja? Vagy megértette a szakításunkból, hogy mennyire fontos ez egy nőnek? Mit gondoltok? Hogy éljem ezt túl? Elkapkodtam a szakítást (37 évesen) várnom kellett volna? Én hibáztam? Segítsetek...


2013. okt. 9. 15:57
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

*házasságot

elnézést a hibákért, alig látok a könnyeimtől

2013. okt. 9. 15:58
 2/37 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer sem biztos, hogy tervezett baba volt. Ez nem rosszindulat, szerintem tök jogos a felvetés, így alakult.

De: biztos, hogy az ő gyereke? Nem a keresztlánya, rokona, egyéb?

2013. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem lehet az ő gyereke, hiszen csak fél éve szakítottunk. Ezért borultam ki, sajátot sem akart, most meg együtt van egy kisgyerekes nővel, ez.. ez egyszerűen képtelenség, nem bírom felfogni.
2013. okt. 9. 16:03
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Hiába maradtál volna vele, ha nem akar gyereket. Ráerőszakolni úgysem tudtad volna a vágyaidat. Most legalább van esélyed találni valakit, akivel azonos vágyaitok vannak. Csak húzzál bele, mert azért már te sem vagy 25 éves.

Az meg, hogy az ex mit csinál, lényegtelen. Az a lények, hogy veled milyen volt, veled nem akart babát, hogy más nővel milyen összhangban van, már ilyenkor mindegy is. Lehet, ő mellette másképp érez, az új nő új vágyakat ébresztett benne. Ebből is látszik, hogy nem voltatok egymáshoz valók.

2013. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, elnézést, kettőnk közül én voltam az, aki elkapkodta a dolgot(olvasás).

Erre igencsak neháéz magyarázatot találni. Talán a szakításotok után sokáig nem talált magának társat, aztán mire talált, már "csak" gyermekes nőkből tudott választani. Vagy úgy beleesett, hogy a gyerek már nem is volt akadály

Ő magától nem szeretett volna gyereket vállalni, de így készen kapta, ezt fogadta el.

2013. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ja, félreértettelek, ideges vagyok. Igen, biztosan az élettersa kislánya, megnéztem Facebookon (tudom, nem kellett volna) :(
2013. okt. 9. 16:04
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg az exedet? Amúgy én egy percet nem vártam volna a helyedben. Igaz még csak 25 vagyok, de ha most 35 lennék én akkor és azonnal szakítottam volna, ha gyereket akarok. Én párom is ilyen. Ő már most megmondta, hogy nem akar soha gyereket. (Nem is szereti őket, meg azért, mert sóher és sajnálja a lóvét egy gyerekre). Úgyhogy el fogom hagyni. Ez van.

25/N

Randizz valakivel, vagy csak haverkodjál férfiakkal, majd kialakul valami, vagy legalábbis látod, hogy vannak sokkal értelmesebb és rendesebb pasik is a földön.

Szedd össze magad és keress! Aki keres az talál vagy Őt találják meg!

2013. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem hibáztál!

Elég sokáig voltál türelmes, vártál, próbáltad többször megbeszélni. Jobb hogy így alakult.

Ha a volt párod veled akart volna családot, megtehette volna. Nem kellett neki. Párom is hasonlóan járt az exével, ott még durvább dolog is történt, hogy ne legyen gyerek.. és utána... mással meg hamarosan...


Amúgy lehet csak lusta, kényelmes, felelőtlenebb fajta: ha van is ennek a nőnek gyereke, azért nem kell, hogy ő felelősséget vállaljon, van annak a gyereknek saját anyja és apja. ez így kényelmes.

Lehet ez a nő nem is akar már másikat. Így nem fogja gyerekvállalással nyaggatni az exedet.

2013. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
25%

Nem te csináltál butaságot, a srác volt hülye és felelőtlen. Normális ember akar gyereket, ez a természet rendje. És az a gyerek se a sajátja, talán neki nem is lesz.

Ne várj tovább, töröld ki a fejedből az illetőt.

2013. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik munkatársam is kb annyi éves mint te. Évek óta szenvednek a párjával azért, mert nem lehet gyerekük. Már mindenféle módszert kipróbáltak, mindenféle vizsgálaton részt vettek és még mindig semmi eredménye.

Ha végig gondolod, hogy csak egyetlen egy életed van és minden vágyad egy baba, akkor szerintem nagyon is helyesen cselekedtél. Nagyon nehéz szakítani valakivel (bár több év után már inkább csak a megszokás, mint a szerelem miatt), de szerintem X idő múlva jobban bánnád azt, hogy nem lett babád, minthogy szakítottál valakivel. Gondold csak el, milyen lenne ha 80-90 évesen ücsörögnél a szobádban és azokon a dolgokon járna az eszed, amit bár megcsinálhattál volna, mégsem tettél érte semmit. Szerintem akkor sokkal rosszabbul éreznéd magad, mint pl. most.

2013. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!